Sumitomo Rubber Ako
Açık
  • EURO
  • DOLAR

‘Gülen Gözler Bisiklet Turu’ düzenlenecek

Çankırı’da Yeni Gün Çankırı’da görme engelli vatandaşlar için “Gülen Gözler Bisiklet Turu” düzenlenecek. Recep Tayyip Erdoğan Parkında düzenlenecek etkinlikte Çankırı Belediyesi Engelliler Koordinasyon Merkezine üye görme engelli vatandaşlar, bisiklete binerek tur atacak. Çankırı Belediyesi, Çankırı Bisiklet Kulübü iş birliği ile dikkat çekici bir etkinliğe hazırlanıyor. 25 Temmuz 2019 Perşembe günü saat 14.00’te Recep Tayyip Erdoğan […]
Çankırı Gündemi - 24 Temmuz 2019 09:42 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı’da görme engelli vatandaşlar için “Gülen Gözler Bisiklet Turu” düzenlenecek. Recep Tayyip Erdoğan Parkında düzenlenecek etkinlikte Çankırı Belediyesi Engelliler Koordinasyon Merkezine üye görme engelli vatandaşlar, bisiklete binerek tur atacak.

Çankırı Belediyesi, Çankırı Bisiklet Kulübü iş birliği ile dikkat çekici bir etkinliğe hazırlanıyor. 25 Temmuz 2019 Perşembe günü saat 14.00’te Recep Tayyip Erdoğan Parkı’nda “Gülen Gözler Bisiklet Turu” düzenleyecek olan Belediye, daha önce bisiklete binmemiş görme engelli vatandaşları bisiklet ile buluşturacak. Özel vatandaşlar, Çankırı Bisiklet Kulübü üyeleri ile birlikte çift kişilik bisikletlere binerek pedal çevirecek. Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Engelliler Koordinasyon Merkezine üye görme engelliler ile gerçekleştirecekleri etkinlik kapsamında farkındalık oluşturmanın yanı sıra hayatında bisiklete hiç binmemiş görme engelli vatandaşların bir hayalini daha gerçekleştirmek istediklerini kaydetti.

Esen, Çankırı halkını da bisikletleri ile birlikte etkinliğe davet etti.

Bu haber 1548 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 09:42 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by