Sumitomo Rubber Ako
Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

”Güvenli Liman’’ Mavi Yengeç film festivalinde

Karataş Belediyesi tarafından bu yıl ilk defa düzenlenen profesyonel ve amatör kısa filmcilerin katıldığı Mavi Yengeç Film Festivali’nde Sanat, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Sinema ve Televizyon Bölümü 3. sınıf öğrencisi Büşra İlayda Aslan’ın yazmış olduğu “Güvenli Liman” adlı senaryo, filme dönüşmeye hak kazanan senaryolar arasında yer aldı. Alışagelmişin dışında farklı bir formata sahip olan film […]
Çankırı'da Yeni Gün - Fatih KARTAL - Çankırı Gündemi - 20 Ağustos 2021 19:51 A A

Karataş Belediyesi tarafından bu yıl ilk defa düzenlenen profesyonel ve amatör kısa filmcilerin katıldığı Mavi Yengeç Film Festivali’nde Sanat, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Sinema ve Televizyon Bölümü 3. sınıf öğrencisi Büşra İlayda Aslan’ın yazmış olduğu “Güvenli Liman” adlı senaryo, filme dönüşmeye hak kazanan senaryolar arasında yer aldı.

Alışagelmişin dışında farklı bir formata sahip olan film festivali 19-29 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek. 28 Ağustos’ta gerçekleştirilecek film gösterimleri ve oylamaların ardından 29 Ağustos’ta Ödül Töreni ile festival sona erecek. Aslan’ın proje danışmanlığını ÇAKÜ Sinema ve Televizyon bölümü hocalarından Öğretim Görevlisi Salih Köse yürütmekte.

Bu haber 1436 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 19:51 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by