Sumitomo Rubber Ako
Hafif yağmur
  • EURO
  • DOLAR

Hacı Murad-ı Veli İmam Hatip Ortaokulu’nda Z kütüphane açıldı

Çankırı’da Yeni Gün Çankırı genelinde okullarda kütüphane ve kitap sayılarını artırmak için hayırseverler de elini taşın altına koymaya devam ediyor. Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından konu ile ilgili yapılan açıklamada, “Bakanlığımızın önderliğinde ilimiz genelinde yeni z kütüphaneler ve tasarım beceri atölyeleri kurulum çalışmaları devam etmektedir. Geçtiğimiz senelerde ilimiz Hacı Murad-ı Veli İmam Hatip Lisesi’ne […]
Çankırı Gündemi - 30 Aralık 2020 17:15 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı genelinde okullarda kütüphane ve kitap sayılarını artırmak için hayırseverler de elini taşın altına koymaya devam ediyor.

Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından konu ile ilgili yapılan açıklamada, “Bakanlığımızın önderliğinde ilimiz genelinde yeni z kütüphaneler ve tasarım beceri atölyeleri kurulum çalışmaları devam etmektedir.

Geçtiğimiz senelerde ilimiz Hacı Murad-ı Veli İmam Hatip Lisesi’ne Önder İmam Hatipliler Derneğince  içerisinde birçok kitabın da bulunduğu z kütüphane kurulumu gerçekleştirilmişti. Bu yıl da Önder İmam Hatipliler Derneği tarafından ilimiz Hacı Murad-ı Veli İmam Hatip Ortaokulu ve Ilgaz İmam Hatip Lisesi’ne Z Kütüphane kurulumu gerçekleştirildi” ifadelerine yer verildi.

ÖZTÜRK, “ Kütüphaneler okullarımızın beslendiği yegane mekanlardır. Çocuklarımızın kendini keşfedip, dünyaya açıldığı bu mekanların çoğalmasında emeği geçenlere çok teşekkür ediyoruz.” dedi.   

Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, “Bizler de okullarımıza yaptırılan Z KÜTÜPHANE ve bağışlanan kitaplar için ÖNDER İmam Hatipler Derneği Başkanı Mustafa Uyanık ve Murat Babayusuf’a  katkılarından dolayı teşekkür ederiz” sözlerine yer verildi.

Bu haber 2506 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 17:15 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by