Sumitomo Rubber Ako
Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

Hakemler 2021-2022 sezonunu açtı

Çankırı hakemleri 2021-2022 Futbol Sezonu açılış töreninde bir araya geldiler. Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Çankırı Şubesi’nin hazırladığı programa İl Hakem Kurulu Başkanı Ömer Faruk Tabak, Çankırı Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Celal Kaman, Gençlik Spor İl Müdürlüğü Spor Hizmetleri Müdürü Ekrem Şahin, 3. Bölge Üyesi B Klasman Gözlemcisi Bülent Gönen ve hakem […]
Çankırı'da Yeni Gün - Fatih KARTAL - Çankırı Gündemi - 28 Eylül 2021 17:28 A A

Çankırı hakemleri 2021-2022 Futbol Sezonu açılış töreninde bir araya geldiler. Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Çankırı Şubesi’nin hazırladığı programa İl Hakem Kurulu Başkanı Ömer Faruk Tabak, Çankırı Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Celal Kaman, Gençlik Spor İl Müdürlüğü Spor Hizmetleri Müdürü Ekrem Şahin, 3. Bölge Üyesi B Klasman Gözlemcisi Bülent Gönen ve hakem camiasını katkılarıyla bilinen Mali Müşavir Arif Görgülü katıldı.

Programda konuşan  İl Hakem Kurulu Başkanı Ömer Faruk Tabak “Gelecek sezonda genç hakemlerin büyük ölçüde yer alacağı başlayacak olan sezon için hazırlıklarını tamamladılar. Gençlik Spor İl Müdürlüğümüze genç hakemlerimize vermiş oldukları destekten dolayı teşekkür ediyoruz. Hakem camiası olarak desteklerini her zaman bekliyoruz” dedi. Çankırı Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Celal Kaman yaptığı konuşmada “Genç Hakem arkadaşlara başarılar diliyorum. Her zaman hakemlerimizin yanındayız.” İfadelerini kullandı.

Mali Müşavir Arif Görgülü sponsorluğunda yaptırılan tişört ve akreditasyon kartları hakemlere hediye edildi. Program çeşitli ikramların ardından yapılan eğitimle sona erdi.

Bu haber 333 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 17:28 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by