Sumitomo Rubber Ako
Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

Halk Günü Toplantısı Yapılacak

Çankırı Valiliği Halk Günü Toplantısı düzenliyor. Konuyla ilgili Çankırı Valiliğinden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Valiliğimizce, vatandaşlarımızla doğrudan temas kurmak suretiyle toplumun tüm kesimlerine daha geniş bir şekilde ulaşabilmek, vatandaşlarımızın talep ve şikayetleri doğrultusunda gerekli değerlendirmeleri yapabilmek amacıyla 12.05.2022 Perşembe günü saat 11:00’de Valiliğimiz Birlik Toplantı Salonunda “Halk Günü Toplantısı” yapılacaktır. Halkımıza saygıyla duyurulur.”
Çankırı'da Yeni Gün - Furkan Koçumoğlu - Bölgesel - 9 Mayıs 2022 17:12 A A

Çankırı Valiliği Halk Günü Toplantısı düzenliyor. Konuyla ilgili Çankırı Valiliğinden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Valiliğimizce, vatandaşlarımızla doğrudan temas kurmak suretiyle toplumun tüm kesimlerine daha geniş bir şekilde ulaşabilmek, vatandaşlarımızın talep ve şikayetleri doğrultusunda gerekli değerlendirmeleri yapabilmek amacıyla 12.05.2022 Perşembe günü saat 11:00’de Valiliğimiz Birlik Toplantı Salonunda “Halk Günü Toplantısı” yapılacaktır. Halkımıza saygıyla duyurulur.”

Bu haber 234 kez okundu.
Bölgesel - 17:12 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by