Sumitomo Rubber Ako
16° Açık
  • EURO
  • DOLAR

Halkbank şubesi karantinaya alındı

Çankırı’da Yeni Gün Çankırı’daki Halkbank şubesi karantinaya alındı. Çankırı’da hizmet veren Halkbank şubesi, bankada görevli bir personelin Covid-19 (yeni tip koronavirüs) testinin pozitif çıkması üzerine banka şubesi acilen karantinaya alındı. Banka şubesi çalışanı olan personelin Covid-19 (yeni tip koronavirüs) testinin pozitif çıkması üzerine Halkbank Çankırı Şubesi’nde tedbirler alındı. Halkbank Çankırı Şubesi karantinaya alınırken banka şubesi […]
Bölgesel - 10 Ağustos 2020 12:08 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı’daki Halkbank şubesi karantinaya alındı.

Çankırı’da hizmet veren Halkbank şubesi, bankada görevli bir personelin Covid-19 (yeni tip koronavirüs) testinin pozitif çıkması üzerine banka şubesi acilen karantinaya alındı.

Banka şubesi çalışanı olan personelin Covid-19 (yeni tip koronavirüs) testinin pozitif çıkması üzerine Halkbank Çankırı Şubesi’nde tedbirler alındı. Halkbank Çankırı Şubesi karantinaya alınırken banka şubesi içinde temizlik ve dezenfekte işlemleri yapıldı. Bankada görevli personel tedbir amaçlı bankadan çıkartıldı.

Açıklanacak bir sonraki tarihe kadar bankacılık hizmetleri durdurulan şubenin görevini, çevre illerden gelecek olan banka personeli devam ettireceği söylendi.

Bankacılık işlemlerinin ne zaman başlayacağı kesin olarak bilinmezken, şubenin hizmetine devam etmesi için gerekli çalışmaların yapıldığı açıklandı.

Bu haber 7062 kez okundu.
Bölgesel - 12:08 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by