Sumitomo Rubber Ako
20° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

Harran Üniversitesi kız yurdunu kiraya verecek

Basın İlan Kurumu’nun ilan portalı ilan. gov. tr’de yer alan duyuruya göre Harran Üniversitesi kız yurdunu kiraya verecek. Harran Üniversitesi mülkiyetindeki Haliliye ilçesi Hamidiye mahallesinde bulunan Korkmaz binası, yüksek öğrenim kız yurdu olarak kullanılmak üzere, 2886 Sayılı Devlet İhale Kanunu’nun 45. maddesine göre açık ihale usulü ile kiraya verilecek. İhale Harran Üniversitesi Osmanbey Kampüsü İdari […]
Çankırı'da Yeni Gün - Furkan Koçumoğlu - İLAN - 24 Haziran 2022 09:06 A A

Basın İlan Kurumu’nun ilan portalı ilan. gov. tr’de yer alan duyuruya göre Harran Üniversitesi kız yurdunu kiraya verecek.

Harran Üniversitesi mülkiyetindeki Haliliye ilçesi Hamidiye mahallesinde bulunan Korkmaz binası, yüksek öğrenim kız yurdu olarak kullanılmak üzere, 2886 Sayılı Devlet İhale Kanunu’nun 45. maddesine göre açık ihale usulü ile kiraya verilecek. İhale Harran Üniversitesi Osmanbey Kampüsü İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı Toplantı salonunda 4 Temmuz 2022 tarihinde komisyon huzurunda yapılacak. İhaleye ilişkin şartname ve ekleri mesai saatlerinde Konut ve Taşınmazlar Müdürlüğü’nde bedelsiz olarak görülebilir.

Detaylar için tıklayınız…

Bu haber 114 kez okundu.
İLAN - 09:06 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by