Sumitomo Rubber Ako
11° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

 Hayat boyu öğrenme sergisi

“Hayat Boyu Öğrenme Etkinlikleri” kapsamında gerçekleştirilen sergi  Yunus AVM’de Vali Yardımcısı, protokol üyelerinin eşleri ve vatandaşların katılımı ile açıldı. Millî Eğitim Müdürlüğüne bağlı Halk Eğitim Merkezleri Müdürlüklerinin katkıları ile Hayat Boyu Öğrenme Haftası Etkinlikleri kapsamında el sanatları, kaya tuzu işleme, atölye çalışmaları, çini işleme ve giyim üretim kurslarında kursiyerler tarafından hazırlanan ürünler vatandaşların beğenisine sunuldu. […]
Çankırı'da Yeni Gün - Fatih KARTAL - Çankırı Gündemi - 7 Haziran 2021 17:15 A A

“Hayat Boyu Öğrenme Etkinlikleri” kapsamında gerçekleştirilen sergi  Yunus AVM’de Vali Yardımcısı, protokol üyelerinin eşleri ve vatandaşların katılımı ile açıldı.

Millî Eğitim Müdürlüğüne bağlı Halk Eğitim Merkezleri Müdürlüklerinin katkıları ile Hayat Boyu Öğrenme Haftası Etkinlikleri kapsamında el sanatları, kaya tuzu işleme, atölye çalışmaları, çini işleme ve giyim üretim kurslarında kursiyerler tarafından hazırlanan ürünler vatandaşların beğenisine sunuldu.

Yunus AVM’deki serginin açılışını Vali Yardımcısı Abdullah Aslaner, Çankırı Valisi’nin eşi Melike Ayaz, Millî Eğitim Müdürü Muammer Öztürk ve protokol üyelerinin eşleri birlikte yaptılar.

Sergi açılışının ardından ziyaretçiler sergiyi gezerek kursiyerlerin yapmış oldukları ürünleri incelediler. Çankırı Valisi Abdullah Ayaz’ın eşi Melike Ayaz, yapılan el emeği göz nuru ürünleri çok beğendiğini, emeği geçen herkese teşekkür ederek kursiyerler ve kurs hocaları ile fotoğraf çektirdi.

Bu haber 161 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 17:15 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by