Sumitomo Rubber Ako
20° Hafif yağmur
  • EURO
  • DOLAR

Haydi çocuklar BİLSEM’e

Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ahmet Mecbur Efendi Bilim ve Sanat Merkezi bünyesinde açılacak olan yaz okulu atölyeleri faaliyetlerine başlıyor. Öğrencilerin yaz tatili dönemini verimli gerçekleştirmesini sağlamak, akademik bilgi, beceri ve yeteneklerine destek olmak amacıyla içerisinde sosyal ve kültürel etkinliklerin yer aldığı Yaz Okulu Atölyeleri 18 Temmuz 2022 tarihinde çalışmalarına başlıyor. Yaratıcı Yazarlık, Yaratıcı Drama, […]
Çankırı'da Yeni Gün - Furkan Koçumoğlu - Bölgesel - 23 Haziran 2022 17:48 A A

Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ahmet Mecbur Efendi Bilim ve Sanat Merkezi bünyesinde açılacak olan yaz okulu atölyeleri faaliyetlerine başlıyor.

Öğrencilerin yaz tatili dönemini verimli gerçekleştirmesini sağlamak, akademik bilgi, beceri ve yeteneklerine destek olmak amacıyla içerisinde sosyal ve kültürel etkinliklerin yer aldığı Yaz Okulu Atölyeleri 18 Temmuz 2022 tarihinde çalışmalarına başlıyor. Yaratıcı Yazarlık, Yaratıcı Drama, Zeka Oyunları, Müzik, Koro, Yapay Zeka ve Robotik Kodlama gibi faaliyetlerin düzenleneceği yaz okulu atölyeleri 14 Ağustos 2022 tarihine kadar devam edecek. 2.sınıf düzeyinden 12.sınıf düzeyine kadar öğrencilerin katılım sağlayabileceği faaliyetler için son başvuru tarihi 1 Temmuz 2022’dir.

Detaylı bilgi ve başvuru işlemleri için Ahmet Mecbur Efendi Bilim ve Sanat Merkezi Müdürlüğü ile iletişime geçebilirsiniz.

Bu haber 210 kez okundu.
Bölgesel - 17:48 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by