Sumitomo Rubber Ako
23° Açık
  • EURO
  • DOLAR

Hayırlı yolculuklar

Çankırı’da Yeni Gün Yeni normalleşme sürecinde alınan karar ile birlikte bugünden itibaren seyahat yasağı kaldırıldı. Vatandaşlar hem özel araçları ile hem de şehirlerarası seyahat firmaları ile seyahat edebilecek. Yolcular seyahat etmeden önce “Hayat Eve Sığar” uygulaması üzerinden HES kodu alacak. Çankırı Özlem seyahat firması yeni normalleşme sürecinde alınan kararlar ile birlikte tedbirlerini de aldı. Yolcuların […]
Çankırı Gündemi - 1 Haziran 2020 09:18 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Yeni normalleşme sürecinde alınan karar ile birlikte bugünden itibaren seyahat yasağı kaldırıldı. Vatandaşlar hem özel araçları ile hem de şehirlerarası seyahat firmaları ile seyahat edebilecek. Yolcular seyahat etmeden önce “Hayat Eve Sığar” uygulaması üzerinden HES kodu alacak.

Çankırı Özlem seyahat firması yeni normalleşme sürecinde alınan kararlar ile birlikte tedbirlerini de aldı. Yolcuların sağlığı için Çankırı Özlem seyahat firmasına ait olan tüm otobüsler ve şehir içi servis araçları dezenfekte edildi.

Yolcuların memnuniyeti, güvenliği ve sağlığı için en üst düzeyde hassasiyet gösteren Çankırı Özlem seyahat firması seyahat yasağının kalkmasının ardından gereken tüm önlemleri aldı.

Konu ile ilgili olarak açıklama yapan Çankırı Özlem seyahat firması sahibi Hakan Aslan, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın kabine toplantısı sonrası yaptığı açıklama ile tüm Türkiye’de seyahat kısıtlaması kaldırıldı. Artık mola bitti. Bugünden itibaren hizmetimize devam ediyoruz. Çankırı Özlem olarak vatandaşlarımızın sağlığını önemseyip gereken tüm tedbirlerimizi aldık. Tüm otobüslerimize ve şehir içi servis araçlarımızı dezenfekte ettik. Vatandaşlarımızın kalbi mutmain olsun.” ifadelerine yer verdi.

Bu haber 1279 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 09:18 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by