Sumitomo Rubber Ako
Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

‘’Hep bir ağızdan haykıracağız”

AK Parti Çankırı İnsan Hakları Birim Başkanı İlhan Çakır ve beraberindeki heyet dün gazetemizi ziyaret etti. Gazetemiz Muhabiri Fatih Karamaz tarafından karşılanan heyet, AK Parti’nin 20 yılda Çankırı için yaptıklarından bahsetti. AK Parti’nin 20’nci yılı münasebetiyle yapmış oldukları ziyarette Çankırı ile ilgili karşılıklı istişarelerde bulunuldu. 81 ilde AK Parti Genel Merkezi’nin yaptığı çalışma programı kapsamında […]
Çankırı'da Yeni Gün - Fatih KARTAL - Çankırı Gündemi - 27 Ağustos 2021 09:36 A A

AK Parti Çankırı İnsan Hakları Birim Başkanı İlhan Çakır ve beraberindeki heyet dün gazetemizi ziyaret etti. Gazetemiz Muhabiri Fatih Karamaz tarafından karşılanan heyet, AK Parti’nin 20 yılda Çankırı için yaptıklarından bahsetti. AK Parti’nin 20’nci yılı münasebetiyle yapmış oldukları ziyarette Çankırı ile ilgili karşılıklı istişarelerde bulunuldu.

81 ilde AK Parti Genel Merkezi’nin yaptığı çalışma programı kapsamında gazetemize de açıklamalarda bulunan Çakır, “Partimizin 20’nci yılı nedeniyle yerel basınımızı hem ziyaret etmek hem de istişarede bulunmak istedik. Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın insan haklarıyla hatta canlı haklarıyla ilgili hassasiyeti tüm dünya tarafından bilinmektedir. Tüm dünya mazlumlarını kucağını açmış bulunan ülkemizde tek bir hak ve hürriyeti elinden alınmış ezilmiş kişisel haklarına tecavüz edilmiş bir tek insan kalmayana kadar mücadelemizi sürdüreceğiz” ifadelerine yer verdi.

Hep bir elden hep bir ağızdan insan haklarını haykıracaklarını belirten Çakır, “Çankırı AK Parti İnsan Hakları Birim Başkanlığı olarak ilimizde başta yerel basınımız olmak üzere, tüm kurum ve kuruluşlarımızda hep bir elden hep bir ağızdan haykırarak insan, hatta canlı hak ve hürriyetlerimize sessiz kalmayacağımızı buradan sizin aracılığınızla belirtmek istiyoruz” dedi.

Çakır, “Amacımız şehrimizdeki hemşehrilerimize işinde gücünde, mutlu, huzurlu bir yaşantı sağlayarak bu sayede giderek büyüyen ve gelişen Çankırı’yı hep birlikte imar etmektir” diyerek Çankırı için 20 yılda yapılmış olan projelerden de bahsetti.

Karşılıklı sohbetin ardından Gazetemiz Muhabiri Fatih Karamaz, Çakır ve beraberindeki heyete çalışmalarında başarılar dileyerek AK Parti’nin 20’nci yılı münasebetiyle kendilerini tebrik etti.

Bu haber 766 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 09:36 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by