Sumitomo Rubber Ako
11° Açık
  • EURO
  • DOLAR

“Her türlü araç konvoyu yasaklandı”

Çankırı’da Yeni Gün ▌Çankırı Valisi Abdullah Ayaz, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklama ile düğün vb araç konvoylarının yasaklandığını duyurdu. Çankırı Valisi Abdullah Ayaz tarafından yapılan paylaşımda, “Kıymetli Çankırı’lılar; aldığımız bu tedbirlere ilave olarak 28 Ağustos Cuma gününden itibaren her türlü düğün vb araç konvoyu yasaklanmıştır. Her vatandaşımız bizim için çok değerli, salgın tedbirlerini arttırmak […]
Çankırı Gündemi - 27 Ağustos 2020 09:38 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı Valisi Abdullah Ayaz, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklama ile düğün vb araç konvoylarının yasaklandığını duyurdu.

Çankırı Valisi Abdullah Ayaz tarafından yapılan paylaşımda, “Kıymetli Çankırı’lılar; aldığımız bu tedbirlere ilave olarak 28 Ağustos Cuma gününden itibaren her türlü düğün vb araç konvoyu yasaklanmıştır. Her vatandaşımız bizim için çok değerli, salgın tedbirlerini arttırmak ve riskleri azaltmak zorundayız” ifadeleri kullanıldı.

Vali Ayaz, yapmış olduğu sosyal medya paylaşımında, “Sağlık için masefemizi koruyalım”diyerek tedbirli ve dikkatli olunmasını vurguladı.

Bu haber 654 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 09:38 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by