Sumitomo Rubber Ako
12° Parçalı az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

İGM Ekim ayının ilk toplantısını yaptı

Çankırı’da Yeni Gün Çankırı İl Genel Meclisi 2020 yılı sekizinci toplantısının Ekim ayı birinci birleşimi 05 Ekim Pazartesi günü gerçekleşti. İl Genel Meclis Başkanı Mustafa Çıbık’ın sağlık sorunları nedeniyle katılamadığı için Vekaleten Ahmet Kaşkaya başkanlığında toplantı gerçekleşti. Birinci birleşim açılış ve yoklamadan sonra içeriği, “İlimiz Merkez ilçesi, Germece köyü 115 ada 74, parselde Arif Astarlıoğlu […]
Çankırı Gündemi - 6 Ekim 2020 09:50 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı İl Genel Meclisi 2020 yılı sekizinci toplantısının Ekim ayı birinci birleşimi 05 Ekim Pazartesi günü gerçekleşti.

İl Genel Meclis Başkanı Mustafa Çıbık’ın sağlık sorunları nedeniyle katılamadığı için Vekaleten Ahmet Kaşkaya başkanlığında toplantı gerçekleşti. Birinci birleşim açılış ve yoklamadan sonra içeriği, “İlimiz Merkez ilçesi, Germece köyü 115 ada 74, parselde Arif Astarlıoğlu adına kayıtlı taşınmazlar üzerine akaryakıt ve servis istasyonu alanı kurma amaçlı hazırlanan 1/5000 ölçekli nazım imar planı ve 1/1000 ölçekli uygulama imar planına ait hazırlanan teknik raporun görüşülmesi” olarak açıklandı.

Açıklanan madde oylama yapılarak İl Genel Meclis üyelerinin oy çokluğu ile kabul edildi.

İl Genel Meclis Başkanı Mustafa Çıbık’a geçmiş olsun dilekleri iletilerek toplantı sona erdi.

Bu haber 750 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 09:50 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by