Sumitomo Rubber Ako
12° Parçalı az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

“İHH Kurban’ın Rahmeti Tüm Dünyaya Yayılsın”

Çankırı’da Yeni Gün Bu yıl da Kurban’ın rahmeti tüm dünyaya yayılsın diye Türkiye ile birlikte 54 ülke ve bölgede İHH Kurban Bayramı’nın yaklaşması ile 54 ülkede ve bölgede kurban yardımlarını ulaştırmaya devam ediyor. İHH bu yıl Kurban ibadeti içinde yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Yapılan açıklamada, “İHH olarak 28 yıldır iyiliği çoğaltmak için yeryüzüne yayıldık. […]
Çankırı Gündemi - 21 Temmuz 2020 09:41 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Bu yıl da Kurban’ın rahmeti tüm dünyaya yayılsın diye Türkiye ile birlikte 54 ülke ve bölgede

İHH Kurban Bayramı’nın yaklaşması ile 54 ülkede ve bölgede kurban yardımlarını ulaştırmaya devam ediyor. İHH bu yıl Kurban ibadeti içinde yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Yapılan açıklamada, “İHH olarak 28 yıldır iyiliği çoğaltmak için yeryüzüne yayıldık. Paylaştıklarımız hepimiz için rahmet olsun.

Bu yıl da Kurban’ın rahmeti tüm dünyaya yayılsın diye Türkiye ile birlikte 54 ülke ve bölgedeyiz.

Kurban vekaletlerinizi, 28 yıldır olduğu gibi bu yıl da, İHH ile dünyanın dört bir tarafına ulaştırabilir, sizi bekleyen yüz binlerce ihtiyaç sahibinin sevincine ortak olabilirsiniz.

YURTİÇİ VE YURTDIŞI KURBAN HİSSE BEDELİ: 900-TL

KURBAN BAĞIŞLARINIZ İÇİN

1. Seçenek

Çankırı İHH İnsani Yardım Derneği

Kuveyt Türk Çankırı Şubesi

İBAN : TR28 0020 5000 0950 6447 3000 01

AÇIKLAMA: “Telefon Numaranızı”ve Kurban kestirmek istediğiniz ülkeyi yazmayı unutmayın

Hesap bilgilerimize EFT yapabilir, Şubeden ve ATM cihazlarından elden yatırabilirsiniz

 2. Seçenek

a- Çankırı İHH Adres: Buğday Pazarı Mahallesi Yapraklı Yolu Bulvarı Kucaklama taşı Mevkii Serdaroğlu Aprt. No: 2 D:1 adresindeki dernek merkezimize gelerek makbuz karşılığı bağışında bulunabilirsiniz.

b- Yunus AVM de ve Medine Pazarı Hac-Umre Malzemeleri önünde bulunan kurban bağış standlarımızı ziyaret ederek bilgi alabilir ve makbuz karşılığı istediğiniz ülke için kurban bağışında bulunabilirsiniz.

 3. Seçenek

0555 1960218 – 0505 5970270 telefon numaralarını aradığınız takdirde adresinizden “Makbuz Karşılığı” bağış yapabilirsiniz.

 4. Seçenek

www.ihh.org.tr/kurban

internet adresinden kurban kesim bölgeleri ve kurban organizasyonumuz hakkında bilgi edinebilir ve #ONLİNEolarak Kredi Kart ile Kurban Bağışı yapabilirsiniz.” ifadelerine yer verildi.

Bu haber 1417 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 09:41 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by