Sumitomo Rubber Ako
Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

İkinci Ahmet İnceçubuk Judo Turnuvası’na rekor katılım

Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün desteği, Çankırı Judo İl Temsilcisi Bedri Başak ve Judo Antrenörü Hayriye Başak’ın Koordinesinde, Merhum Judocu Ahmet İnceçubuk adına “ İkinci Ahmet İnceçubuk Judo Turnuvası” düzenleniyor. 03-05 Eylül 2021 tarihleri arasında düzenlenecek olan turnuvaya 22 İl’den yaklaşık olarak 600 sporcunun katılacağı belirtildi. Hasan Fehmi Gökşen Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek müsabakalarda sporcular, […]
Çankırı'da Yeni Gün - Fatih KARTAL - Çankırı Gündemi - 31 Ağustos 2021 17:48 A A

Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün desteği, Çankırı Judo İl Temsilcisi Bedri Başak ve Judo Antrenörü Hayriye Başak’ın Koordinesinde, Merhum Judocu Ahmet İnceçubuk adına “ İkinci Ahmet İnceçubuk Judo Turnuvası” düzenleniyor.

03-05 Eylül 2021 tarihleri arasında düzenlenecek olan turnuvaya 22 İl’den yaklaşık olarak 600 sporcunun katılacağı belirtildi.

Hasan Fehmi Gökşen Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek müsabakalarda sporcular, Süper Minikler, Minikler, Yıldızlar ve Ümitler kategorilerinde yarışacaklar. Müsabakalar için Judo Federasyonu tarafından 15 hakemin görevlendirildiği bildirilirken, müsabakalara Spor Federasyonları Daire Başkanı Fatih Uysal (Eski judo Federasyonu Başkanı) ve Judo Federasyonu Sezer Huysuz’un programlarında her hangi bir değişiklik olmaması halinde teşrif edecekleri de ayrıca ifade edildi.

Bu haber 751 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 17:48 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by