Sumitomo Rubber Ako
18° Hafif yağmur
  • EURO
  • DOLAR

İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı dün yapıldı

Çankırı’da Yeni Gün 2019 Yılının Üçüncü İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı, 18 Temmuz 2019 Perşembe günü Vali Yardımcısı Zeki KARACA’nın Başkanlığında Çankırı Valiliği’nde gerçekleştirildi. Valilik Birlik Toplantı Salonu’nda yapılan toplantıya, Kaymakamlar, İl Genel Meclisi Başkanı, İlçe Belediye Başkanları, Yatırımcı Kamu Kuruluşlarının Bölge Müdürleri ile Kamu Kurum ve Kuruluş yetkilileri katıldı. Açılış konuşmasını yapan Vali Yardımcısı Zeki KARACA, […]
Çankırı Gündemi - 19 Temmuz 2019 09:31 A A

Çankırı’da Yeni Gün

2019 Yılının Üçüncü İl Koordinasyon Kurulu Toplantısı, 18 Temmuz 2019 Perşembe günü Vali Yardımcısı Zeki KARACA’nın Başkanlığında Çankırı Valiliği’nde gerçekleştirildi.

Valilik Birlik Toplantı Salonu’nda yapılan toplantıya, Kaymakamlar, İl Genel Meclisi Başkanı, İlçe Belediye Başkanları, Yatırımcı Kamu Kuruluşlarının Bölge Müdürleri ile Kamu Kurum ve Kuruluş yetkilileri katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Vali Yardımcısı Zeki KARACA, 2019 Yılı Yatırım programında yer alan projelere ve çalışmalara ilişkin açıklamalarda bulunarak, farklı sektörlerde önemli projelerin halkımızın hizmetine sunulacağını belirtti.

2019 yılında toplam projenin 521 olduğunu açıklayan KARACA, biten projelerin sayısının 86, devam eden 117, ihale aşamasında olan 318 olduğunu bu projelerin tutarının 4 milyar 271 milyon TL olduğunu ifade eden Vali Yardımcısı Zeki KARACA önceki yıllar harcamalarının 1 milyar 476 milyon TL, 2019 yılı ödeneğinin 300 milyon 334 bin TL ve dönem sonu harcamasının ise 87 milyon 780 bin TL olduğunu söyledi.

Vali Yardımcısı KARACA’nın konuşmasının ardından yatırımcı bölge müdürleri söz alarak, koordinasyonu gerektiren konular ve yapılan yatırımlar ile ilgili ayrıntılı bilgi sundular.

Toplantının sonunda Vali Yardımcısı Zeki KARACA, koordinasyon kurulu toplantısının ilimiz için hayırlı olması temennisinde bulunarak, yatırımların ve uygulanacak olan projelerin yürütülmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.

Bu haber 1433 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 09:31 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by