Sumitomo Rubber Ako
13° Hafif yağmur
  • EURO
  • DOLAR

İl Müdürü Düzgün göreve başladı

Çankırı’da Yeni Gün Önceki görevi Kars İl Tarım ve Orman Müdürü olan Düzgün, Çankırı İl Tarım ve Orman Müdürü olarak görevlendirildi. Dr. Hüseyin Düzgün dün görevine başladı. Çankırı İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından konu ile ilgili yapılan açıklamada, “İl Tarım ve Orman Müdürlüğü önünde İl Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürlerince karşılanan Dr. Hüseyin Düzgün 8 yıl sürdürdüğü görev yerinden […]
Çankırı Gündemi - 14 Ekim 2020 09:21 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Önceki görevi Kars İl Tarım ve Orman Müdürü olan Düzgün, Çankırı İl Tarım ve Orman Müdürü olarak görevlendirildi. Dr. Hüseyin Düzgün dün görevine başladı.

Çankırı İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından konu ile ilgili yapılan açıklamada, “İl Tarım ve Orman Müdürlüğü önünde İl Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürlerince karşılanan Dr. Hüseyin Düzgün 8 yıl sürdürdüğü görev yerinden ayrılarak Çankırı İl Tarım ve Orman Müdürlüğünde görevine başladı.

İl Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri ile kısa bir toplantı yapan Dr. Hüseyin Düzgün; “Erenler, aşıklar diyarı Kars’tan, yarenler diyarı Çankırı’ ya geldiğini, amacımızın Çankırı Tarım hayvancılığının çıtasını daha da yükseğe çıkarmak olduğunu, bunu hep beraber tüm dinamikleri kullanıp paydaşlarla uyum içinde çalışarak, Çankırı üretecek Türkiye kazanacak sloganı ile koşturacağız”, dedi. İlimize hayırlı olsun” ifadelerine yer verildi.

Bu haber 435 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 09:21 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by