Sumitomo Rubber Ako
13° Açık
  • EURO
  • DOLAR

Ilgaz Belediyesi araç filosunu genişletiyor

Çankırı’da Yeni Gün Ilgaz Belediye Başkanı Mehmed Öztürk’ün girişimleri sonucu Ilgaz Belediyesi hizmet araçlarına 3 yeni araç kazandırıldı. Konu ile ilgili açıklamada bulunan Ilgaz Belediye Başkanı Mehmed Öztürk, “Vatandaşlarımıza daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek için değişen koşullara göre envanterimizde bulunan araçlarımıza yenilerini ekliyoruz. Ilgaz belediyesi olarak mevcutta bulunan belediye araçlarımıza ek olarak Ilgaz İtfaiye […]
Çankırı Gündemi - 16 Ocak 2020 11:41 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Ilgaz Belediye Başkanı Mehmed Öztürk’ün girişimleri sonucu Ilgaz Belediyesi hizmet araçlarına 3 yeni araç kazandırıldı.

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Ilgaz Belediye Başkanı Mehmed Öztürk, “Vatandaşlarımıza daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek için değişen koşullara göre envanterimizde bulunan araçlarımıza yenilerini ekliyoruz.

Ilgaz belediyesi olarak mevcutta bulunan belediye araçlarımıza ek olarak Ilgaz İtfaiye ve Garaj Amirliğimizin koordinesinde çalıştırılacak olan 3 yeni aracı ilçemiz kazandırdık.

Bu kapsamda 1 adet çöp toplama aracı, 1 adet kar kürüme ve tuzlama ile 1 adet forklift aracı belediyemiz envanterine eklenerek halkımızın hizmetine sunduk. İlçemize hayırlı olsun.” dedi.

Bu haber 955 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 11:41 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by