Sumitomo Rubber Ako
20° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

Ilgaz Kadın Çayırı’nda mahalli kampı gerçekleştirildi

Gençlik Projeleri Destek Programı (2020-1) kapsamında Genç, Yaşlı, Engelli Elele Hayata Sporla Gülümse Projesi kapsamında Serhat Gençlik İzcilik ve Spor Kulübü Derneği Ilgaz Kadın Çayırın’da  mahalli kampını gerçekleştirdi. Kampta, değerler eğitiminin yanı sıra, okçuluk, atıcılık, bocce, dart, matrak, doğa yürüyüşü vb. faaliyetler yapıldı. Ayrıca Ilgaz İtfaiyesi’nin yangın söndürme eğitimi ile sağlık personeli tarafından ilkyardım eğitimi […]
Çankırı'da Yeni Gün - Furkan Koçumoğlu - Bölgesel - 28 Temmuz 2022 16:53 A A

Gençlik Projeleri Destek Programı (2020-1) kapsamında Genç, Yaşlı, Engelli Elele Hayata Sporla Gülümse Projesi kapsamında Serhat Gençlik İzcilik ve Spor Kulübü Derneği Ilgaz Kadın Çayırın’da  mahalli kampını gerçekleştirdi.

Kampta, değerler eğitiminin yanı sıra, okçuluk, atıcılık, bocce, dart, matrak, doğa yürüyüşü vb. faaliyetler yapıldı. Ayrıca Ilgaz İtfaiyesi’nin yangın söndürme eğitimi ile sağlık personeli tarafından ilkyardım eğitimi verildi.

Çankırı Serhat Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü Derneği Başkanı Adem Salih Aktepe, yaptığı açıklamada; “Kampımızda bizleri yalnız bırakmayan, Gençlik Spor İl Müdürü Sayın Sadık Ak, GSB Başmüfettişi Sayın Murat Özdoğan, Ilgaz Belediye Başkanı Mehmed Öztürk, Çankırı Çevre ve Kültür Derneği Başkanı Sayın Duran Karakoyun, Nezaket Hanımlar Dostluk ve Çevre Derneği Başkanı Emine Çağlar, İzci Velilerimize ve de Huzurevinden gelerek izcilerimizle buluşan değerli büyüklerimize teşekkür ederiz.” ifadelerine yer verdi.

Bu haber 347 kez okundu.
Bölgesel - 16:53 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by