Sumitomo Rubber Ako
20° Açık
  • EURO
  • DOLAR

Ilgaz Kaymakamı Muhammed GÜRBÜZ’e Veda Yemeği

Çankırı’da Yeni Gün Ilgaz İlçe Kaymakamı Muhammed Gürbüz’ün Haymana Kaymakamlığına atanmasının ardından Yıldıztepe’de düzenlenen veda yemeğine Belediye BaşkanıMehmed Öztürk, Belediye Meclis Üyeleri, Siyasi Parti Temsilcileri, sivil toplum örgütü temsilcileri, kamu kurum ve kuruluşlarında görevli personel ile vatandaşlar katıldı. Kendisinden ve yaptığı hizmetlerden övgüyle söz edilen, ilçe halkının kendisine minnet ve şükranlarını sunduğu Kaymakam Gürbüz için […]
Çankırı Gündemi - 26 Ağustos 2019 18:14 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Ilgaz İlçe Kaymakamı Muhammed Gürbüz’ün Haymana Kaymakamlığına atanmasının ardından Yıldıztepe’de düzenlenen veda yemeğine Belediye BaşkanıMehmed Öztürk, Belediye Meclis Üyeleri, Siyasi Parti Temsilcileri, sivil toplum örgütü temsilcileri, kamu kurum ve kuruluşlarında görevli personel ile vatandaşlar katıldı.
Kendisinden ve yaptığı hizmetlerden övgüyle söz edilen, ilçe halkının kendisine minnet ve şükranlarını sunduğu Kaymakam Gürbüz için konuşan Belediye Başkanı Mehmed Öztürk, Kaymakam Bey ile Ilgaz’ın, Ilgazlının gönül bağı olduğunu vurgulayarak yaptığı hizmetlerden ötürü kendisine teşekkür etti. Kaymakamımızın yürekten bizi desteklediğini, yüreğiyle Ilgaz’ın yanında olduğunu vurgulayarak her zaman onun yanında olacağımızı sözlerine ekledi.
Kaymakam Gürbüz için yaptığı konuşmanın ardından Belediye Meclisi kararıyla Fahri Hemşerilik Beratı ve diğer hediyeler yine Belediye Başkanı Öztürk tarafından takdim edildi.

Bu haber 1901 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 18:14 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by