Sumitomo Rubber Ako
13° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

Ilgaz’da görev başlayan mühendislerie ve orman muhafaza memurlarına hizmet içi eğitim verildi

Çankırı’da Yeni Gün Ilgaz Orman İşletme Müdürlüğünce; 2020 yılında göreve başlayan Mühendislerie ve Orman Muhafaza Memurlarına, Ormancılık çalışmaları ile alakalı arazi eğitimi verildi. Ilgaz Orman İşletme Müdürlüğüne bağlı Üçpınar ve Yenice Orman İşletme Şefliği sınırlarında; orman bakımı çalışmaları, doğal gençleştirme, budama çalışmaları ve boşaltma kesiminin son durumu konularında eğitim verildi. Ayrıca gençlik bakım uygulamalarının önemi […]
Çankırı Gündemi - 15 Nisan 2020 11:50 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Ilgaz Orman İşletme Müdürlüğünce; 2020 yılında göreve başlayan Mühendislerie ve Orman Muhafaza Memurlarına, Ormancılık çalışmaları ile alakalı arazi eğitimi verildi.

Ilgaz Orman İşletme Müdürlüğüne bağlı Üçpınar ve Yenice Orman İşletme Şefliği sınırlarında; orman bakımı çalışmaları, doğal gençleştirme, budama çalışmaları ve boşaltma kesiminin son durumu konularında eğitim verildi. Ayrıca gençlik bakım uygulamalarının önemi ve sonuçları, İşletme ve pazarlamada mesaha teknikleri, kaliteli sınıf emval üretiminin önemi konusunda eğitim verildi.

Osmangölü Orman İşletme Şefliğinde doğal gençleştirme sahalarına tohum ekimi takviyesi çalışması ve önemi, Ilgaz ve Üçpınar Orman İşletme şefliklerinde yapımı devam eden yeni yol çalışmaları da yerinde incelendi.

Bu haber 713 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 11:50 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by