Sumitomo Rubber Ako
Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

İş insanlarına OSBPlus anlatıldı

Şabanözü OSB iştirakiyle kurulan ve 2015 yılından bu yana faaliyette olan ORGEM A.Ş.’nin Elektronik Belge Yönetim Sistemi OSBPlus, eğitim faaliyeti Kastamonu OSB Müdürü Seçil Dilekci Çakmak’nın ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Yapılan eğitimde sistemin nasıl çalıştığı ve faydaları hakkında bilgi verildi. OSBPlus i,le sanayiciler çok daha rahat sistem işlem yapabilecekleri ifade edildi. Eğitime çok onayı da iş […]
Çankırı'da Yeni Gün - Fatih KARTAL - Çankırı Gündemi - 22 Ekim 2021 18:09 A A

Şabanözü OSB iştirakiyle kurulan ve 2015 yılından bu yana faaliyette olan ORGEM A.Ş.’nin Elektronik Belge Yönetim Sistemi OSBPlus, eğitim faaliyeti Kastamonu OSB Müdürü Seçil Dilekci Çakmak’nın ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Yapılan eğitimde sistemin nasıl çalıştığı ve faydaları hakkında bilgi verildi. OSBPlus i,le sanayiciler çok daha rahat sistem işlem yapabilecekleri ifade edildi. Eğitime çok onayı da iş insanı katılarak gelişen sistemlerin kendileri ve işletmeleri açısından kolaylık sağlayabileceklerini belirttiler. Bu tür eğitimlerin ilerleyen zamanlarda da devama etmesi bekleniyor.

Bu haber 589 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 18:09 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by