Sumitomo Rubber Ako
26° Açık
  • EURO
  • DOLAR

“İş makinelerimizi yeniledik”

Çankırı’da Yeni Gün Kızılırmak Belediyesi iş makinalarını yenilediğini duyurdu. Kızılırmak Belediye Başkanı Bayar Soysal tarafından konu ile ilgili yapılan açıklamada, “İş makinelerimizi yeniledik. 4 tane büyük iş makinemiz var 3 tane itfaiye aracımız var bir makam aracı birde eski aracımız var. Daha doğrusu 15 tane eski aracımız vardı sattık anlayacağınız hurdalıktı araçlar 15.250 metrekare kanalizasyon […]
Burak Kaya - Bölgesel - 3 Mayıs 2021 11:44 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Kızılırmak Belediyesi iş makinalarını yenilediğini duyurdu.

Kızılırmak Belediye Başkanı Bayar Soysal tarafından konu ile ilgili yapılan açıklamada, “İş makinelerimizi yeniledik. 4 tane büyük iş makinemiz var 3 tane itfaiye aracımız var bir makam aracı birde eski aracımız var. Daha doğrusu 15 tane eski aracımız vardı sattık anlayacağınız hurdalıktı araçlar 15.250 metrekare kanalizasyon yapılmış, içme suyu ile birlikte 29.250 yaklaşık 30 km içme suyu ve kanalizasyon yaptık. Şuan da içme suyu ve kanalizasyonu olmayan yerimiz yok hepsinde var.

“İşçi istihdamı sağlandı”

İlçemizdeki sokak hayvanlarının hergün düzenli olarak yiyecek ve barınma ihtiyaçları belediyemizce karşılanmıştır.

İlçe içerisinde hayvan beslemek yasaklandı ve mandıralar ilçe dışına çıkartıldı.

Elektrik hatları yeraltına alındı.

Çorap fabrikasına işçi istihdamı belediyemizce sağlandı. Toplum yararına programı kapsamında belediyemize İŞKUR aracılığıyla işçi istihdamı sağlandı” ifadelerine yer verildi.

Bu haber 226 kez okundu.
Bölgesel - 11:44 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by