Sumitomo Rubber Ako
13° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

İŞKUR Çankırı’da işçi alımı yapacak

Çankırı İŞKUR Sağlık Bakanlığı’na bağlı kuruluşlarda çalıştırılmak üzere Çankırı’da 40 işçi alınacağını duyurdu. Çankırı’da Yeni Gün Çankırı Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü (İŞKUR) tarafından Sağlık Bakanlığı’na bağlı kuruluşlarda çalıştırılmak üzere Çankırı’da 40 işçi alınacağını duyurdu. Çankırı Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, “Sağlık Bakanlığı 4857 Sayılı İş Kanunu Kapsamında Bakanlığa Bağlı […]
Çankırı Gündemi - 28 Mart 2020 12:40 A A

Çankırı İŞKUR Sağlık Bakanlığı’na bağlı kuruluşlarda çalıştırılmak üzere Çankırı’da 40 işçi alınacağını duyurdu.

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü (İŞKUR) tarafından Sağlık Bakanlığı’na bağlı kuruluşlarda çalıştırılmak üzere Çankırı’da 40 işçi alınacağını duyurdu.

Çankırı Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, “Sağlık Bakanlığı 4857 Sayılı İş Kanunu Kapsamında Bakanlığa Bağlı Kuruluşlarda görevlendirilmek üzere İŞKUR aracılığıyla 81 il de toplam 14.000 daimi işçi alınacaktır.

İlanlara başvurular 26/03/2020 – 30.03.2020 tarihleri arasında; esube.iskur.gov.tr adresi üzerinden kullanıcı girişi yapılarak veya e-devlet veya Alo 170 hattı üzerinden alınacaktır. İl Müdürlüğünden şahsen başvuru kabul edilmeyecektir.

Başvurularda, kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınacak olup her aday ilan edilen kadrolardan yalnızca bir mesleğe başvuru yapacaktır.

İlanda 18-35 yaş şartı bulunmakta olup 30.03.2002 ile 26.03.1985 tarihi arasında doğanlar başvuru yapabileceklerdir.

Çankırı İli için tahsis edilen kadrolar;

• 30 Temizlik Görevlisi ( En az İlköğretim Mezunu olmak)

• 5 Klinik Destek Elemanı-Hastane (Ortaöğretim Kurumlarının Sağlık Hizmetleri Alanı- Hemşire Yardımcılığı, Ebe Yardımcılığı, Sağlık Bakım Teknisyenliği dalının birinden mezun olmak )

• 5 Güvenlik Görevlisi-Silahsız ( En az Ortaöğrenim Mezunu olmak)

İlan edilen kadrolara iş başvurusunda bulunan adayların; kura tarihi ve saati, kura yeri, kura sonuçları, asıl ve yedek adaylara ilişkin listeler, atamaya ilişkin bilgi ve belgeler ile diğer türlü duyurular T.C. Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğünün  https://yhgm.saglik.gov.tr internet adresinde ilan edilecek, bunun için adaylara herhangi bir yazılı tebligat yapılmayacaktır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Çankırı Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü” ifadelerine yer verildi.

Bu haber 1222 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 12:40 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by