Sumitomo Rubber Ako
29° Açık
  • EURO
  • DOLAR

İstiklal Marşı Çankırı’da coşkuyla okundu

Ülke genelinde okunan istiklal marşı okunmasına Çankırı’da coşkuyla eşlik etti. Çankırı’da Yeni Gün Türkiye genelinde saat 21:00’da okuna istiklal Marşına Çankırılılarda coşkuyla eşlik etti. Vatandaşların bu saatlerde evlerinde olması şehir merkezinde fazla coşku yaratmasa da özellikle komşuluk ilişkilerinin iyi olduğu sitelere yakın diğer mahalle sakinleri de eşlik ederek birlik beraberlik mesajı verdiler. O sitelerden biride […]
Çankırı Gündemi - 25 Nisan 2020 11:29 A A

Ülke genelinde okunan istiklal marşı okunmasına Çankırı’da coşkuyla eşlik etti.

Çankırı’da Yeni Gün

Türkiye genelinde saat 21:00’da okuna istiklal Marşına Çankırılılarda coşkuyla eşlik etti.

Vatandaşların bu saatlerde evlerinde olması şehir merkezinde fazla coşku yaratmasa da özellikle komşuluk ilişkilerinin iyi olduğu sitelere yakın diğer mahalle sakinleri de eşlik ederek birlik beraberlik mesajı verdiler.

O sitelerden biride de saat 21.00’da tüm site sakinleri büyük bir coşku ve gururla İstiklal Marşımızı hep bir ağızdan söylediler. Çocuk, genç, yaşlı tüm site sakinleri evlerinin balkonlarına çıkarak Şanlı bayraklarımız eşliğinde Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın sevincini yaşadılar.

Site yönetimi tarafından, sitenin karşısında bulunan okulun duvarı bir perde gibi kullanılarak dalgalanan dev Türk Bayrağı görseli yansıtıldı. Site sakinlerinin ateşledikleri meşaleler de görsel şölen yaşatılmasını sağladı.

Ayrıca bazı mahallelerde gençler büyük bayraklar açarak İstiklal Marşımı çoşkuyla okudular.

Bu haber 1544 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 11:29 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by