Sumitomo Rubber Ako
Kapalı

İYİ Parti Çankırı’da Kongre Fırtınası

Çankırı’da Yeni Gün Seçime kısa bir süre kala İYİ Parti 81 ilde koordineli olarak kongre çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. İYİ Parti Çankırı İl Başkanlığı da kongrelerini tamamlamak üzere. Son olarak Şabanözü ve Bayramören İlçe kongrelerini yapan İYİ Parti Çankırı İl Başkanı Aydın Akbaş, toplantıda kongrelerin gidişatı hakkında bilgiler vererek parti içi değerlendirmede de bulundu. […]
Çankırı'da Yeni Gün - Furkan Koçumoğlu - Bölgesel - 17 Kasım 2022 17:50 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Seçime kısa bir süre kala İYİ Parti 81 ilde koordineli olarak kongre çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. İYİ Parti Çankırı İl Başkanlığı da kongrelerini tamamlamak üzere. Son olarak Şabanözü ve Bayramören İlçe kongrelerini yapan İYİ Parti Çankırı İl Başkanı Aydın Akbaş, toplantıda kongrelerin gidişatı hakkında bilgiler vererek parti içi değerlendirmede de bulundu.

Başkan Akbaş, başkanlara yeni görevinde başarılar diledi. Kongrelerin güzel bir şekilde devam ettiğini ifade eden Başkan Akbaş, “Kongrelerimiz tüm hızıyla devam ediyor. Daha da güçlü olabilmek, halka en iyi hizmeti sunabilmek için çok çalışıyoruz. Kongreleri bitirip, işin ehli kadrolarımızla Türkiye’mizi yönetmeye hazırlanıyoruz. Geçtiğimiz gün Şabanözü 3.Olağan Kongremizi geniş bir katılımla gerçekleştirdik. Başkan Davut Barun ve yönetimine başarılar diliyoruz. Öte yandan Bayramören 3.Olağan Kongremizi gerçekleştirdik.Güven tazeleyen İzzet Ferikoğlu  başkanımıza ve yönetimine başarılar dileriz. Demokrasi, adalet, eşitlik, özgürlük içerisinde yapılan kongrelerimiz devam edecek. Tüm ilçelerdeki kongreler bitince halka en iyi, en kaliteli hizmeti biz İYİ’ler sunacağız.” şeklinde konuştu.

Muhabir: Şeyma Nur Duran

Bu haber 376 kez okundu.
Bölgesel - 17:50 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by