Sumitomo Rubber Ako
14° Açık
  • EURO
  • DOLAR

İyi Parti istişare toplantısı yaptı

İyi Parti Çankırı İl Başkanlığı ilçe başkanları istişare toplantısını gerçekleştirdi. İYİ Parti Çankırı İl Başkanı Aydın Akbaş, açılış konuşmasında partinin Türkiye’nin dertlerine derman olmak için herkesle bir araya gelmeye çalıştığını ifade edildi. Aydın Akbaş, ‘’İyi Parti’nin halkta teveccüh  görmesi , hızla yükselmesi iktidar yolunda önemli mesafe alması , milletimizle bütünleşmesi iktidar ve bazı çevrelerde ciddi […]
Çankırı'da Yeni Gün - Fatih KARTAL - Çankırı Gündemi - 11 Haziran 2021 17:20 A A

İyi Parti Çankırı İl Başkanlığı ilçe başkanları istişare toplantısını gerçekleştirdi. İYİ Parti Çankırı İl Başkanı Aydın Akbaş, açılış konuşmasında partinin Türkiye’nin dertlerine derman olmak için herkesle bir araya gelmeye çalıştığını ifade edildi.

Aydın Akbaş, ‘’İyi Parti’nin halkta teveccüh  görmesi , hızla yükselmesi iktidar yolunda önemli mesafe alması , milletimizle bütünleşmesi iktidar ve bazı çevrelerde ciddi rahatsızlık oluşturmaktadır. Siyasette halkın sorunlarından uzak kalan , halkı ikna etmekte başarısız olan iktidar yeni bir siyasi anlayışla halkı kendi politikalarına hizmet anlayışına ikna edemeyeceklerini anlamış olacak ki baskı politikaları ile toplum üzerinde bir korku iklimi yaratarak sonuç almaya çalışmaktadırlar. Allah’ın izniyle baskılara boyun eğmeyeceğiz , inandığımız yolda yürüyeceğiz. Genel Başkanımız ve Başkanlık Divanımızın , milletvekillerimizin gruplar halinde karış karış Türkiye’yi taradıkları gibi bizler de Çankırı İl Başkanlığı olarak , İlçe Başkanlıklarımızla yaptığımız çalışmalarla Çankırı’da partimizin iktidar yürüyüşünde elimizden geleni yapacağız  yapmaya devam edeceğiz’’ dedi.

Akbaş konuşmasının devamında parti yöneticilerine seslenerek, ‘’Değerli ilçe başkanlarım , bu çalışmaları daha programlı yürütmek , ilimiz merkezde , ilçelerimizde merkez ve ilçe köylerimiz de yapacağımız çalışmaları bugün burada sizlerle istişare edeceğiz. Bu ay içerisinde Çankırı Merkez ve  ilçelerimiz ile tüm teşkilatlarımızın katılımı  ile bir kahvaltı programı tertip edeceğiz . Genel Merkezimizden katılan milletvekillerimiz ile il ve ilçe esnaf ziyaretleri gerçekleştireceğiz. Partimizin iyi ve cesur yürekli yöneticileri , ilçe başkanlarımız ve divan kurulu üyelerimize başkan yardımcılarımıza kendi alanları ile ilgili sorunları için söz veriyorum.’’ Diyerek çalışmaların hız kesmeden devam edeceğini söyledi.

                                                            

Bu haber 629 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 17:20 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by