Sumitomo Rubber Ako
26° Açık
  • EURO
  • DOLAR

İyi Parti’den esnafa ve dar gelirli ailelere destek

Çankırı’da Yeni Gün İyi Parti Çankırı İl Başkanı Aydın Akbaş dar gelirli ailelere yapılan 150 Türk Lirası değerindeki nakti yardım hakkında açıklama yaptı. Başkan Akbaş, “İyi Parti Çankırı İl Başkanlığı olarak, Çankırı ve ilçelerinde pandemi sürecinden etkilenen esnaf ve dar gelirli ailelere gıda yardım kartı (150.00 tl) dağıtılmaktadır. Bu zor ve çetin günlerde bu insanların […]
Burak Kaya - Bölgesel - 1 Mayıs 2021 17:39 A A

Çankırı’da Yeni Gün

İyi Parti Çankırı İl Başkanı Aydın Akbaş dar gelirli ailelere yapılan 150 Türk Lirası değerindeki nakti yardım hakkında açıklama yaptı.

Başkan Akbaş, “İyi Parti Çankırı İl Başkanlığı olarak, Çankırı ve ilçelerinde pandemi sürecinden etkilenen esnaf ve dar gelirli ailelere gıda yardım kartı (150.00 tl) dağıtılmaktadır. Bu zor ve çetin günlerde bu insanların yanında olmaya devam edeceğiz.

Bu yardımların dar gelirli ailelere yapılmasında katkı sağlayan İyi Parti Genel Merkez Yurt Dışı Diaspora ve Lobiden sorumlu Başkan Yardımcısı Çankırı/Orta/Kalfat’lı işadamı hemşehrimizi Sayın Mehmet Ali Karamemiş beye partimiz ve aileler adına teşekkür ediyorum.

Çankırı’lı tüm hemşehrilerimin Ramazan’ı şerifini tebrik eder, bu kapanmanın amaca hizmet açısından kurallara uyarak bu illetten kurtulmuş bir şekilde hepinizin bayrama kavuşmasını Allahtan niyaz ve temenni ediyor . saygılarımı sunuyorum.” ifadelerine yer verdi.

Bu haber 240 kez okundu.
Bölgesel - 17:39 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by