Sumitomo Rubber Ako
Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

Tıbbi sarf malzeme ve test satın alınacaktır

Araştırma Ve Uygulama Hastanesi Yükseköğretim Kurumları Harran Üniversitesi 120 Kalem Tıbbi sarf malzeme ve test satın alınacaktır. Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yer alan İlana göre Araştırma Ve Uygulama Hastanesi Yükseköğretim Kurumları Harran Üniversitesi 120 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Ve Test Alımı mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine […]
Çankırı'da Yeni Gün - Furkan Koçumoğlu - İLAN - 28 Ocak 2022 09:26 A A

Araştırma Ve Uygulama Hastanesi Yükseköğretim Kurumları Harran Üniversitesi 120 Kalem Tıbbi sarf malzeme ve test satın alınacaktır.

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yer alan İlana göre Araştırma Ve Uygulama Hastanesi Yükseköğretim Kurumları Harran Üniversitesi 120 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Ve Test Alımı mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.

İhale : 23.02.2022 – 10:00 Harran Üniversitesi Hastanesi Döner Sermaye İşletme Müdürlüğü İhale Salonu Osmanbey Kampüsü adresinde Yapılacaktır.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız…

Bu haber 142 kez okundu.
İLAN - 09:26 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by