Sumitomo Rubber Ako
Kapalı

Judocular kurban kesti

Çankırı Gençlik Spor Kulübü judocuları yeni sezona kurban keserek başladı. Son katıldığı turnuvalarda kaza ve sakatlıklarla sıkça karşılaşan Gençlik Spor Kulübü sporcuları, kazalardan, belalardan ve nazarlardan korunmak için yeni sezona dualar eşliğinde kurban keserek start verdi. Eldivan İlçesi Seydiköy’de bulunan Hacı Murad-ı Veli Türbesi’nde gerçekleşen kurban kesim törenine antrenör Hayriye Başak ile veliler ve sporcular […]
Çankırı'da Yeni Gün - Furkan Koçumoğlu - Bölgesel - 21 Kasım 2022 18:31 A A

Çankırı Gençlik Spor Kulübü judocuları yeni sezona kurban keserek başladı. Son katıldığı turnuvalarda kaza ve sakatlıklarla sıkça karşılaşan Gençlik Spor Kulübü sporcuları, kazalardan, belalardan ve nazarlardan korunmak için yeni sezona dualar eşliğinde kurban keserek start verdi.

Eldivan İlçesi Seydiköy’de bulunan Hacı Murad-ı Veli Türbesi’nde gerçekleşen kurban kesim törenine antrenör Hayriye Başak ile veliler ve sporcular katıldı.

Antrenör Hayriye Başak, burada yaptığı açıklamada, yeni sezona başlarken kazalardan korunmak için sporcu ve velilerle birlikte kurban kestiklerini, dua ettiklerini belirtti.

Yeni sezonda sporcularla yoğun bir tempoda antrenmanlarını sürdüreceklerini dile getiren Başak, sporcularla birlikte büyük başarılar hedeflediklerini kaydetti.

Bu haber 297 kez okundu.
Bölgesel - 18:31 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by