Sumitomo Rubber Ako
24° Az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

“Kadir Gecesi, kulun Allah’a yakın olduğu gecelerin en önemlisidir”

AK Parti Çankırı İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik Kadir Gecesi münasebetiyle bir mesaj yayınladı. AK Parti Çankırı İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik Kadir Gecesi münasebetiyle bir mesaj yayınlayarak İslam aleminin Kadir Gecesi’ni kutladı.  İl Başkanı Çelik yayınladığı mesajında, “Manevi pek çok hikmeti, rahmeti ve bereketi üzerinde barından Ramazan Ayının son günlerine girmiş bulunuyoruz. Bin aydan […]
Çankırı'da Yeni Gün - Çankırı'da Yeni Gün - Çankırı Gündemi - 7 Mayıs 2021 15:06 A A

AK Parti Çankırı İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik Kadir Gecesi münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

AK Parti Çankırı İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik Kadir Gecesi münasebetiyle bir mesaj yayınlayarak İslam aleminin Kadir Gecesini kutladı. 

İl Başkanı Çelik yayınladığı mesajında, Manevi pek çok hikmeti, rahmeti ve bereketi üzerinde barından Ramazan Ayının son günlerine girmiş bulunuyoruz. Bin aydan daha hayırlı olduğu yüce kitabımızda müjdelenen mübarek Kadir Gecesini dualarla idrak edeceğiz. Kadir Gecesi, kulun Allah’a yakın olduğu gecelerin en önemlisidir. Peygamber efendimiz Hazreti Muhammed (s.a.v), faziletine inanarak ve sevabını da yalnız Allah’tan umarak bu geceyi güzel amellerle geçirenlerin geçmiş günahlarının bağışlanacağı müjdesini vermiştir. Kadir Gecesinde bütün insanların günahlardan uzaklaşarak tövbelerinin kabul edilmesini, Cenab-ı Allahın lütfuna mazhar olabilmeyi diliyorum. Kadrin ve hatrın sayıldığı, bereket ve bolluğun sağanak gibi yağğı bu fazilet dolu gecenin hayırlara vesile olmasını diliyorum. Bu Mübarek Kadir Gecesinin Vatanımıza, Milletimize, Ülkemizin bölünmez bütünlüğüne, İslam Âlemine Hayırlar getirmesini Cenab-ı Allahtan niyaz ederim. Bu vesile ile hemşehrilerimin Kadir Gecesini kutluyorum ifadelerini kullandı.

Bu haber 1461 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 15:06 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by