Sumitomo Rubber Ako
Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

Karadeniz, güven tazeledi

Çankırı Esnaf ve Sanatkârlar Odası 2022 Yılı Olağan Genel Kurulu toplandı. İki adayla gidilen seçimde kesin olmayan sonuçlara göre Taha Mutlu ile yarışan Osman Karadeniz başkanlığa yeniden seçildi. Toplam 596 oy kullanılan seçimde, Osman Karadeniz 479 oy alırken, Taha Mutlu 96 seçmen tarafından tercih edildi. Karadeniz, 4 yıl daha görevi sürdürmeye devam edecek. Osman Karadeniz’in […]
Çankırı'da Yeni Gün - Furkan Koçumoğlu - Bölgesel - 11 Ocak 2022 18:25 A A

Çankırı Esnaf ve Sanatkârlar Odası 2022 Yılı Olağan Genel Kurulu toplandı. İki adayla gidilen seçimde kesin olmayan sonuçlara göre Taha Mutlu ile yarışan Osman Karadeniz başkanlığa yeniden seçildi. Toplam 596 oy kullanılan seçimde, Osman Karadeniz 479 oy alırken, Taha Mutlu 96 seçmen tarafından tercih edildi. Karadeniz, 4 yıl daha görevi sürdürmeye devam edecek.

Osman Karadeniz’in listesinde şu isimler yer aldı

Asil Üyeler: Hüseyin Faruk Çamahmetoğlu, Sinan Aydın, Nihat Gökbayır, Erol Elaldı, Hasan Çiftçi, Zekeriyya Gün, Murat Atalı, Osman Aslan.

Yedek Üyeler: Bayram Göktepe, Süleyman Korucu, M. Burak Demirbilek, Nazife Öztürk, Ali Oduncu, Cihat Aslan, Mahmut Kıvrak, Ayhan Tekin, Hüseyin Seyit Çakmak.

Denetim Kurulu Asil: Ahmet Akbıyık, Fırat Ölçek, Muharrem Bektaş.

Denetim Kurulu Yedek: Hüseyin Turan, Aylin Çatak, Murat Uzun.

Çankırı Esnaf ve Sanatkarlar Odası 2022 Yılı Olağan Genel Kurulu’nda konuşan Karadeniz, şu ifadelere yer verdi:

“Sayın Divan,

Esnaf ve Sanatkarlar Odamızın kıymetli üyeleri

Çok Değerli misafirler ve basınımızın güzide temsilcileri,Öncelikle Esnaf ve Sanatkarlar Odamızın olağan genel kurul toplantısına şahsım ve kurullarım adına hoş geldiniz.

Odamızın kurucularını, bugüne kadar görev yapan başkanlarını ve yöneticilerini saygıyla anıyorum ve hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet diliyorum.

Değerli Arkadaşlarım:

Göreve geldiğimiz günden bu güne halka hizmetin hakka hizmet olduğunu bilerek çalıştık. Üyelerimizin menfaatleri için, çalmadık kapı, aşınmadık yol bırakmadık.

Değerli Kardeşlerim:

Biz tüm siyasi partilere eşit mesafede durarak, esnafımızın ve sanatkarlarımızın dertlerini sıkıntılarını gerekli mercilere iletme gayretinde olduk.

Odamızın imkanları ve sizlerin destekleri ile üyelerimizin iyi gününde, onların sevincini paylaşırken, kötü günlerinde de üzüntülerine ortak olduk.

Pandemiden dolayı odamıza kayıtlı üyelerimize elimizden geldiği kadar maddi ve manevi desteklerde bulunduk.

Odamıza kayıtlı üyelerimize Valilik makamı tarafından uygun görülen meslek guruplarına Pandemi döneminde gerekli izinler alınarak işlerine devam etme olanağı sağlanmıştır.

Ülkemizde Meydana gelen doğal afet bölgelerine gücümüz nispetinde sosyal yardımlar yapılmıştır. Kıymetli Kardeşlerim;

Bende sizler gibi etten ve kemiktenim, mutlaka hatalarım ve eksiklerim olmuştur ama asla bilerek yapmadım. İyi gününde ve kötü gününde yanında olduğum esnaf arkadaşlarımız gibi olamadıklarımızda vardır.

Bu güne kadar yapmış olduğumuz çalışmalarımızı ve hizmetlerimizi takdir edeceğinize inanarak yönetim kurulu olarak, hepinize sağlık, sıhhatler ve işlerinizde başarılar dileğiyle genel kurulumuzun Çankırı’mıza ve tüm esnaflarımıza hayırlı olmasını diliyoruz.”

Bu haber 310 kez okundu.
Bölgesel - 18:25 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by