Sumitomo Rubber Ako
Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

Kazanan dostluk oldu

7-14 Ocak Beyaz Baston Görme Engelliler Haftası kapsamında Öğr. Gör. İsmail Özcan koordinatörlüğünde Eldivan SHMYO Çocuk Gelişimi Programı öğrencilerinden oluşturulan Golbol Takımı ile görme yetersizliği bulunan üniversitemiz öğrencileri ve personelinin de aralarında bulunduğu Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde kurulan Golbol Takımı arasında farkındalık maçı gerçekleştirildi. Karşılaşma Hasan Fehmi Gökşen Spor Salonunda Beden Eğitimi […]
Çankırı'da Yeni Gün - Furkan Koçumoğlu - Bölgesel - 18 Ocak 2022 19:03 A A

7-14 Ocak Beyaz Baston Görme Engelliler Haftası kapsamında Öğr. Gör. İsmail Özcan koordinatörlüğünde Eldivan SHMYO Çocuk Gelişimi Programı öğrencilerinden oluşturulan Golbol Takımı ile görme yetersizliği bulunan üniversitemiz öğrencileri ve personelinin de aralarında bulunduğu Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde kurulan Golbol Takımı arasında farkındalık maçı gerçekleştirildi.

Karşılaşma Hasan Fehmi Gökşen Spor Salonunda Beden Eğitimi Öğretmenleri Engin Orbay ve Faruk Dilber yönetiminde oynandı. Karşılaşma Çankırı Gençlik ve Spor Golbol Takımının üstünlüğü ile sona ererken, her iki takıma da hediye takdiminde bulunuldu.

Bu haber 878 kez okundu.
Bölgesel - 19:03 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by