Sumitomo Rubber Ako
Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

Kazanım Değerlendirme Araştırma Uygulaması gerçekleştirildi

Çankırı Milli Eğitim Müdürlüğü, Ölçme Değerlendirme Merkezi tarafından 29 Kasım 2021 Pazartesi günü iki oturum halinde Çankırı genelindeki 8.sınıflara yönelik, Kazanım Değerlendirme Araştırması gerçekleştirildi. Araştırma; Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, İngilizce derslerinde öğrenme kayıplarını tespit etmek amacıyla gerçekleştirildi.  Kazanım Değerlendirme Araştırmasının il, ilçe, okul, sınıf, şube […]
Çankırı'da Yeni Gün - Furkan Koçumoğlu - Bölgesel - 30 Kasım 2021 16:03 A A

Çankırı Milli Eğitim Müdürlüğü, Ölçme Değerlendirme Merkezi tarafından 29 Kasım 2021 Pazartesi günü iki oturum halinde Çankırı genelindeki 8.sınıflara yönelik, Kazanım Değerlendirme Araştırması gerçekleştirildi. Araştırma; Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, İngilizce derslerinde öğrenme kayıplarını tespit etmek amacıyla gerçekleştirildi. 

Kazanım Değerlendirme Araştırmasının il, ilçe, okul, sınıf, şube ve öğrenci sonuç karneleri Çankırı Milli Eğitim Müdürlüğü Ölçme Değerlendirme Merkezi tarafından hazırlanarak, eksik konu ve kazanımların tespiti durumunda kazanımlara dönük telafi ile ilgili çalışmalar yapılacak.

Bu haber 234 kez okundu.
Bölgesel - 16:03 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by