Sumitomo Rubber Ako
23° Açık
  • EURO
  • DOLAR

“Kim korkar YKS’den”

Çankırı’da Yeni Gün Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Ayrancı, 27-28 Haziran 2020 tarihlerinde yapılan Yükseköğretim Kurumları Sınavına (YKS) giren tüm öğrencilere başarılar diledi. Rektör Ayrancı konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Geleceğimiz, sevgiler öğrencilerimiz, Bazı sınavlar hayatımıza yön verir. Bizi kişisel kaderimizle buluşturur. Türkiye’nin 2023 Vizyonu sizinle gerçekleşecek. Sizleri dijital dönüşümü gerçekleştirmiş, geleceğe emin […]
Çankırı Gündemi - 29 Haziran 2020 15:41 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Ayrancı, 27-28 Haziran 2020 tarihlerinde yapılan Yükseköğretim Kurumları Sınavına (YKS) giren tüm öğrencilere başarılar diledi.

Rektör Ayrancı konu ile ilgili yaptığı açıklamada, “Geleceğimiz, sevgiler öğrencilerimiz,

Bazı sınavlar hayatımıza yön verir. Bizi kişisel kaderimizle buluşturur.

Türkiye’nin 2023 Vizyonu sizinle gerçekleşecek.

Sizleri dijital dönüşümü gerçekleştirmiş, geleceğe emin adımlarla ilerleyen, çok kültürlü, çok uluslu insan kaynağı ile dolu, ufku geniş “Dünyaya Açık, Yerli ve Milli Üniversite” olan “dördüncü nesil” bir Çankırı Karatekin Üniversitesine bekliyoruz.     

Yükseköğretim hayatının parlayan yıldızı olan bir Üniversitenin Rektörü olarak YKS 2020 de hepinize içtenlikle başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Bu haber 434 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 15:41 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by