Sumitomo Rubber Ako
20° Açık
  • EURO
  • DOLAR

Kirliakça Köyü karantina altına alındı

Yapraklı Kaymakamlığı tarafından Koronavirüs tedbirleri kapsamında Kirliakça Köyü’nün karantina altına alındığı duyuruldu. Yapraklı Kaymakamlığı tarafından konu ile ilgili yapılan açıklamada, “Kirliakça Köyü’nün karantinaya alınmasına dair duyuru. Koronavirüs (Covid-19) görülen vakaların artması sebebiyle İlçemiz Kirliakça Köyü, İlçe Hıfzıssıhha Kurulu’nun kararı ile 21.03.2021 günü saat 22:00’den itibaren 7 gün süreyle karantinaya alınmış ve köyde karantina şartlarına uygun […]
Sedat Osman Koç - Bölgesel - 23 Mart 2021 16:41 A A

Yapraklı Kaymakamlığı tarafından Koronavirüs tedbirleri kapsamında Kirliakça Köyü’nün karantina altına alındığı duyuruldu.

Yapraklı Kaymakamlığı tarafından konu ile ilgili yapılan açıklamada, “Kirliakça Köyü’nün karantinaya alınmasına dair duyuru. Koronavirüs (Covid-19) görülen vakaların artması sebebiyle İlçemiz Kirliakça Köyü, İlçe Hıfzıssıhha Kurulu’nun kararı ile 21.03.2021 günü saat 22:00’den itibaren 7 gün süreyle karantinaya alınmış ve köyde karantina şartlarına uygun olarak her türlü tedbir alınarak uygulamaya geçilmiştir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur” ifadelerine yer verildi.

Bu haber 1360 kez okundu.
Bölgesel - 16:41 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by