Sumitomo Rubber Ako
Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

Kırsal Kalkınma Destekleri bilgilendirme toplantısı yapıldı

Çankırı Tarım ve Orman İl Müdürlüğü ve Çankırı Ziraat Odası’ nın birlikte organize ettiği Kırsal Kalkınma Destekleri Kapsamında Kırsal Ekonomik ve Altyapı Yatırımlarının Desteklenmesi 2021-2022 Başvuru Dönemi bilgilendirme toplantısı Astarlızade Sabiha Anne Kadın Eğitim Kültür Merkezi’nde yapıldı. Çankırı Çiftçilerinin yoğun bir şekilde ilgi gösterdiği toplantıya Çankırı Tarım ve Orman İl Müdürü Dr. Hüseyin Düzgün, Çankırı […]
Çankırı'da Yeni Gün - Çankırı'da Yeni Gün - Bölgesel - 17 Kasım 2021 18:54 A A

Çankırı Tarım ve Orman İl Müdürlüğü ve Çankırı Ziraat Odası’ nın birlikte organize ettiği Kırsal Kalkınma Destekleri Kapsamında Kırsal Ekonomik ve Altyapı Yatırımlarının Desteklenmesi 2021-2022 Başvuru Dönemi bilgilendirme toplantısı Astarlızade Sabiha Anne Kadın Eğitim Kültür Merkezi’nde yapıldı.

Çankırı Çiftçilerinin yoğun bir şekilde ilgi gösterdiği toplantıya Çankırı Tarım ve Orman İl Müdürü Dr. Hüseyin Düzgün, Çankırı Ziraat Odası Başkanı Nejat Gamzeli katıldılar. Konu ile ilgili ve güncel tarımsal konuları hakkında değerlendirmelerde bulundular.

Toplantı devamında İl Tarım ve Orman Müdürlüğü Kırsal Kalkınma ve Örgütlenme Şube Müdürü Yüksel Erdoğan tarafından Kırsal Kalkınma Destekleri hakkında bilgilendirme yapıldı. Soruların cevaplanması ile birlikte toplantı sona erdi.

Bu haber 259 kez okundu.
Bölgesel - 18:54 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by