Sumitomo Rubber Ako
26° Açık
  • EURO
  • DOLAR

“Kıyamet kopacağını bilseniz bile elinizdeki fidanı dikin”

Çankırı’da Yeni Gün Çankırı Belediyesinin ve İl Müftülüğünün ortaklaşa düzenlediği “Senin de Bir Fidanın Olsun” etkinliği kapsamında bin metrekarelik alan fidanlarla buluşturuldu. Necmettin Erbakan Parkı’nda düzenlenen etkinliğe personeller de ilgi gösterdi. Çankırı Belediyesinin ağaçlandırma seferberliği pandemi sürecinde de devam ediyor. Ağaçlandırma etkinliklerinin sonuncusu ise İl Müftülüğünün de katılımı ile Çankırı’nın büyük ölçekli parklarından biri olan […]
Burak Kaya - Bölgesel - 10 Nisan 2021 09:35 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı Belediyesinin ve İl Müftülüğünün ortaklaşa düzenlediği “Senin de Bir Fidanın Olsun” etkinliği kapsamında bin metrekarelik alan fidanlarla buluşturuldu. Necmettin Erbakan Parkı’nda düzenlenen etkinliğe personeller de ilgi gösterdi.

Çankırı Belediyesinin ağaçlandırma seferberliği pandemi sürecinde de devam ediyor. Ağaçlandırma etkinliklerinin sonuncusu ise İl Müftülüğünün de katılımı ile Çankırı’nın büyük ölçekli parklarından biri olan Necmettin Erbakan Parkı’nda gerçekleşti. Etkinlik öncesinde dua okuyan İl Müftüsü Bürhan Keleş, “Peygamber Efendimiz S.A.V. ‘Kıyamet kopacağını bilseniz bile elinizdeki fidanı dikin.’ buyurmuşlardır. Bizler de Çankırı Belediyesi ile düzenlediğimiz etkinlik vesilesi ile dikeceğimiz fidanlar sayesinde Çankırı’mızın geleceğine bir nefes katkı sağladığımız için mutluyuz. Desteklerinden dolayı Belediye Başkanımız İsmail Hakkı Esen Beyefendi’ye ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.” dedi. Etkinlik kapsamında bin metrekarelik alana bölgenin toprak yapısına uygun olarak sarıçam fidanları dikildi.

Bu haber 364 kez okundu.
Bölgesel - 09:35 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by