Sumitomo Rubber Ako
20° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

Kızılırmak Belediyesi, Çankırı Birlikspor ile El Ele Omuz Omuza!

Çankırı Birlikspor Kulübü, 2022 – 2023 2. Lig Erkekler Voleybol Sezonunda “Kızılırmak Belediyesi Çankırı Birlikspor” ismi ile mücadele edecek. Çankırı temsilcisi, Kızılırmak Belediye Başkanı Bayar Soysal’ın desteğini alarak, 3. Sezonuna “Kızılırmak Belediyesi Çankırı Birlikspor” ismiyle katılım sağlayacak. Birlikspor Kulübü, geçen sezon olduğu gibi bu sezonda Ziraat Bankası Spor Kulübünden 9 genç oyuncuyu kiralayarak ve 5 […]
Çankırı'da Yeni Gün - Furkan Koçumoğlu - Bölgesel - 6 Ağustos 2022 16:02 A A

Çankırı Birlikspor Kulübü, 2022 – 2023 2. Lig Erkekler Voleybol Sezonunda “Kızılırmak Belediyesi Çankırı Birlikspor” ismi ile mücadele edecek.

Çankırı temsilcisi, Kızılırmak Belediye Başkanı Bayar Soysal’ın desteğini alarak, 3. Sezonuna “Kızılırmak Belediyesi Çankırı Birlikspor” ismiyle katılım sağlayacak.

Birlikspor Kulübü, geçen sezon olduğu gibi bu sezonda Ziraat Bankası Spor Kulübünden 9 genç oyuncuyu kiralayarak ve 5 tane de tecrübeli oyuncu ile anlaşarak kadrosunu baştan aşağıya yeniledi.

Kulübün bu sezonki durumu ve yapılan çalışmalar hakkında açıklamalarda bulunan Kulüp Başkanı Talip Dönmez, “Öncelikle kulübümüz ile Kızılırmak Belediyesini bir araya getirme için uzun zamandır mesai harcayan Voleybol Şube Sorumlumuz Sn. Muharrem Ovacıklı ’ya ve bizleri kırmayan, 2022- 2023 sezonundaki yükümüzü paylaşan Kızılırmak Belediye Başkanımız Sn. Bayar Soysal’a teşekkürlerimi sunuyorum. Malumunuz 2 sezondur Yamanca Asansör’ün desteğiyle voleybol adına mücadelemizi sürdürdük, kendilerine bugüne kadar yaptıkları ve bundan sonraki destekleri için başta Yamanca Asansör Ailesi ve Cahit Yaman’a teşekkür ediyorum. 2020 yılında başladığımız voleybol serüvenimizde, voleybol camiasının artılarını eksiklerini öğrendik ve tecrübe kazandık. Çıktığımız bu yolda her geçen gün kulüp vizyonumuzu daha da genişleterek, daha net, daha kendinden emin adımlar atarak yolumuza devam ediyoruz. Teknik heyetimiz, belirlediğimiz bütçe ve imkanlar doğrultusunda çalışmalarını sürdürüyorlar. Bu sene inşallah geçtiğimiz sezonlara göre ligi daha üst sıralarda bitirmeyi hedefliyoruz. Özellikle belirtmek istiyorum ki, Çankırı’mızın çok değerli basın mensuplarından da bizlere destek olmalarını rica ediyorum. Yaptığımız işlerin daha geniş kitlelere ulaşması, daha sağlıklı bilgi verilmesi gerekmektedir. Bu da ancak basın yoluyla mümkündür. Çünkü biz sadece 2. Lig’de mücadele eden bir kulüp değiliz, aynı zamanda alt yapımız ve sporcularımız var, amacımız Çankırı’daki gençlerin voleybola olan sevgisini artırmak ve onları spora teşvik etmektir. Yeni sezonun Çankırı’mıza ve kulübümüze hayırlı olmasını temenni ediyorum.” dedi.

Kızılırmak Belediyesi Çankırı Birlikspor kulübünün rakipleri 12/08/2022 Cuma Günü Saat 14.00’de Türkiye Voleybol Federasyonu YouTube Kanalında yapılacak Canlı yayın ile belli olacaktır.

Bu haber 174 kez okundu.
Bölgesel - 16:02 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by