Sumitomo Rubber Ako
12° Açık
  • EURO
  • DOLAR

Korgun Yaz Kur’an Kursu öğrencileri piknikte buluştular

Çankırı’da Yeni Gün Korgun Müftülüğü Yaz Kur’an Kursu Öğrencilerinin tamamının katılımıyla Çankırı Recep Tayyip Erdoğan Parkı’nda piknik programı düzenlendi. Programa Korgun Kaymakamı Göksel YÜKSEL, Korgun Belediye Başkanı Hasan Hüseyin KOZAN, İl Müftü Yardımcıları Bayram ÇELİK ve Hasan LİMON, Din Görevlileri ve öğrenciler katıldı. Korgun İlçe Müftüsü Mahmut AY, Yaz Kur’an Kurslarında Kur’an-ı Kerim, Dini Bilgiler, […]
Bölgesel - 18 Temmuz 2019 10:10 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Korgun Müftülüğü Yaz Kur’an Kursu Öğrencilerinin tamamının katılımıyla Çankırı Recep Tayyip Erdoğan Parkı’nda piknik programı düzenlendi.

Programa Korgun Kaymakamı Göksel YÜKSEL, Korgun Belediye Başkanı Hasan Hüseyin KOZAN, İl Müftü Yardımcıları Bayram ÇELİK ve Hasan LİMON, Din Görevlileri ve öğrenciler katıldı.

Korgun İlçe Müftüsü Mahmut AY, Yaz Kur’an Kurslarında Kur’an-ı Kerim, Dini Bilgiler, Milli ve Manevi Değerlerin yanı sıra öğrenciler Sosyal etkinliklere oyun ve eğlenceye de fırsat bulduklarını, bu ve benzeri programların devam edeceğini hatırlattı.

Öğrencilere, misafirlere ve Programın ev sahipliğini yapan Çankırı Müftüsü Bürhan KELEŞ’e teşekkürlerini iletti. Program Öğrencilere yemek ikramı ve hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

Bu haber 2727 kez okundu.
Bölgesel - 10:10 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by