Sumitomo Rubber Ako
19° Parçalı az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

Koronavirüsü yenen hasta alkışlarla taburcu edildi

Çankırı’da Yeni Gün Yeni Tip Koronavirüs (COVID-19)  ile mücadele kapsamında, birçok hasta sağlığına kavuşmaya devam ediyor. Bu süreçte bunun gibi iyi haberler alabilmenin yolunun Sağlık Bakanlığının açıklamaları ve izolasyon kurallarına dikkat etmekten geçtiğini tekrar hatırlatıyoruz. Son olarak Çankırı Özel Karatekin Hastanesi’nde yaklaşık 14 gündür durumu ağır seyreden 31 yaşındaki (H.A) tedavisi tamamlanarak sağlık çalışanlarının alkışları […]
Çankırı Gündemi - 13 Nisan 2020 11:25 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Yeni Tip Koronavirüs (COVID-19)  ile mücadele kapsamında, birçok hasta sağlığına kavuşmaya devam ediyor. Bu süreçte bunun gibi iyi haberler alabilmenin yolunun Sağlık Bakanlığının açıklamaları ve izolasyon kurallarına dikkat etmekten geçtiğini tekrar hatırlatıyoruz.

Son olarak Çankırı Özel Karatekin Hastanesi’nde yaklaşık 14 gündür durumu ağır seyreden 31 yaşındaki (H.A) tedavisi tamamlanarak sağlık çalışanlarının alkışları ile taburcu edildi.

Hastane Başhekimi Op Dr Cem Dilmen tarafından yapılan açıklamada; “Hastamızın tedavisi Sağlık Bakanlığımızın belirlediği tedavi ve takip protokolü çerçevesinde gerçekleştirilmiştir.

Hastanede bulunduğu süre içerisinde  klinik bulgularının ağır seyrediyor olmasına rağmen 14 gün sonrasında  iyileşmesi ile hastamızı evine  uğurlamanın mutluluğu ile  bu  hastalıkla mücadele eden tüm hastalara geçmiş olsun dileklerimizi sunar, izolasyon kurallarına dikkat edilmesini ve yetkililerin açıklamalarına kulak verilmesini önemle rica ederiz.

Bu konuda büyük özveri ile çalışan tüm sağlık camiasına alkışlarla taburcu ettiğimiz  hastamız ile ilgilenen başta Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr Ali Özkurt, servis ve yoğun bakım personellerimize özellikle teşekkür ediyorum.

Ülkemiz ve dünyada yaşanan bu sürecin bir an önce bitmesi temennisi ile herkese sağlık diliyoruz.” ifadeleri kullanıldı.

Bu haber 999 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 11:25 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by