Sumitomo Rubber Ako
11° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

KTO Karatay Üniversitesi prof. alacak

Konya Ticaret Odası (KTO) Karatay Üniversitesi’ne 2547 sayılı Kanun’un İlgili Maddeleri ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve  Atanma  Yönetmeliği’nin  ilgili  maddeleri  uyarınca Tıp Fakültesi Cerrahi Tıp Bilimleri Bölümü/ Göğüs Cerrahisine 1 adet Prof. ünvanlı öğretim üyesi alınacaktır. Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr’de yayınlanan ilana  göre, profesör kadrosuna başvuracak adayların, dilekçeleri ile birlikte 4 adet vesikalık […]
Çankırı'da Yeni Gün - Fatih KARTAL - İLAN - 3 Haziran 2021 11:34 A A

Konya Ticaret Odası (KTO) Karatay Üniversitesi’ne 2547 sayılı Kanun’un İlgili Maddeleri ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve  Atanma  Yönetmeliği’nin  ilgili  maddeleri  uyarınca Tıp Fakültesi Cerrahi Tıp Bilimleri Bölümü/ Göğüs Cerrahisine 1 adet Prof. ünvanlı öğretim üyesi alınacaktır.

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr’de yayınlanan ilana  göre, profesör kadrosuna başvuracak adayların, dilekçeleri ile birlikte 4 adet vesikalık fotoğraf, YÖK formatlı güncel özgeçmişi, nüfus cüzdanı sureti, askerlik durumunu gösteren belge örneği, Doktora  Belgesinin  Onaylı  örneği,  Doçentlik  Belgesinin  Onaylı  örneği,  Profesörlük  Belgesinin Onaylı örneği, yayın listesi, yüksek lisans ve doktora tezleri, bilimsel çalışma ve yayınları, verdiği dersleri ve yönettiği doktora çalışmalarını kapsayan (onaylı tüm mezuniyet diplomaları dahil) altı (6) takım dosya ile şahsen  veya  posta  yolu  ile  KTO  Karatay  Üniversitesi  İnsan  Kaynakları  ve Mali  İşler  Direktörlüğü  Akabe  Mah.  Alaaddin  Kap  Cad.  No:  130  Karatay/KONYA başvuruda bulunmaları gerektiği belirtildi.

Başvuru süresi, ilan tarihinden itibaren on beş (15) gündür. Eksik belgeli ve süresi içinde yapılmayan başvurular dikkate alınmayacaktır. İlanla ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Bu haber 220 kez okundu.
İLAN - 11:34 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by