Sumitomo Rubber Ako
14° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

Kucaklama Taşı Çankırı Gündemi Oldu

Çankırı’da Yeni Gün Belediyenin hizmet kapsamlarında yaptığı çalışma Kucalama taşını gündem yaptı Çankırı Belediyesi halka daha iyi hizmet vermek için il genelinde farklı bölgelerde çalışmalar yürütüyor. Hizmet çalışmalar kapsamında belediyenin Kuçaklama taşında yaptığı çalışmalar kapsamında Kuçakşama taşı kavşağında yolun bir bölümü trafiğe kapatıldı. Belediyenin çalışma yapmadığı günlerde de özellikle mesai  saatleri bitiminde hatta üniversite imtihanlarının […]
Çankırı Gündemi - 20 Temmuz 2019 09:32 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Belediyenin hizmet kapsamlarında yaptığı çalışma Kucalama taşını gündem yaptı

Çankırı Belediyesi halka daha iyi hizmet vermek için il genelinde farklı bölgelerde çalışmalar yürütüyor.

Hizmet çalışmalar kapsamında belediyenin Kuçaklama taşında yaptığı çalışmalar kapsamında Kuçakşama taşı kavşağında yolun bir bölümü trafiğe kapatıldı.

Belediyenin çalışma yapmadığı günlerde de özellikle mesai  saatleri bitiminde hatta üniversite imtihanlarının olduğu günlerde büyük sorun olan Kuçaklama taşı kavşağı sorun bu gün daha hissedilir oldu.

Kavşaktaki çalışması: şehir içi trafiği, istasyon kavşağı hatta Ankara yolu terminal kavşağını da olumsuz etkiledi. Uzun araç kuyrukları oluştu.

Emniyet müdürlüğü trafik polislerinin kavşaklarda görev alması araç kuyruklarının daha fazla olmasını önlese de olumsuzluklar sürücüleri etkiledi.

Olumsuzluklar16:30 dan sonra daha hissedilir oldu.

Vatandaşlar istekler acilen bu kavşakta altgeçit yada üst geçit gibi olumsuzluğu giderecek çalışmaların yapılması yönünde.

Konuya hakim olan bazı vatandaşlar…  Yapraklı yolunun kara yollarına ait olduğunu.. Çevre Yolu tamamlanmada Kara yolları ve Belediye iş birliği ile bu sorunun kolayca çözülebileceğini ifade ediyorlar.

Şehrin o bölgede yapılaşması tamamlandığında  bu sorun daha da büyür olur dediler.

Bu haber 1967 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 09:32 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by