Sumitomo Rubber Ako
26° Açık
  • EURO
  • DOLAR

Kurşunlu Spor Salonu yenilendi

Çankırı’da Yeni Gün Kurşunlu Spor Salonu, yapılan tadilat ve iyileştirme çalışmalarının ardından yeni bir çehreye kavuştu. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü personellerinin yoğun çalışmaları ile yenilenen salon, yeni yüzüyle sporcularını ağırlamaya hazırlanıyor. Yapılan çalışmalar kapsamında; spor salonunun dış cephe boyası, iç kısımlarda ise protokol ve seyirci koltukları yenilendi. Modern bir görünüm kazanan salonun ihtiyaç duyulan […]
Burak Kaya - Bölgesel - 22 Nisan 2021 09:18 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Kurşunlu Spor Salonu, yapılan tadilat ve iyileştirme çalışmalarının ardından yeni bir çehreye kavuştu. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü personellerinin yoğun çalışmaları ile yenilenen salon, yeni yüzüyle sporcularını ağırlamaya hazırlanıyor.

Yapılan çalışmalar kapsamında; spor salonunun dış cephe boyası, iç kısımlarda ise protokol ve seyirci koltukları yenilendi. Modern bir görünüm kazanan salonun ihtiyaç duyulan diğer alanları da bakım ve onarımdan geçerek salon içinde farklı branşlarda antrenmanların yapıldığı küçük bölümlerde ise sporcuların ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde yeni düzenlemeler yapıldı. 

Kurşunlu ilçesinin spor alanında önceki yıllarda birçok branşta milli sporcu ve futbolda profesyonel futbolcu yetiştirdiğini ifade eden Gençlik ve Spor İl Müdürü Sadık Ak,  “Kurşunlu ilçemizdeki spor salonunu sporcularımıza yakışır bir hale getirdik. Mesai arkadaşlarımızın üstün gayreti ile yaklaşık dört aylık bir süreçte yapılan bakım onarım çalışmaları ile salonumuzu, futbol sahasını, tribünleri ve soyunma odalarını standartlara uygun hale getirdik. Çalışmalarımız boyunca bizden desteklerini esirgemeyen Kurşunlu Belediye Başkanı Şakir Kaymak Beyefendi’ye teşekkürlerimi sunuyorum. Yine birlikten kuvvet doğdu.  El ele verdik, çalıştık, güzelleştirdik ve tamamladık. Hayırlı uğurlu olsun ”dedi.

Bu haber 341 kez okundu.
Bölgesel - 09:18 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by