Sumitomo Rubber Ako
17° Az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

Kurşunlu’da güneş enerji santrali kurulacak

Çankırı’da Yeni Gün Çankırı İl Genel Meclisi 2020 yılı sekizinci toplantısının Ekim ayı ikinci birleşimi 06 Ekim Salı günü İl Genel Meclisi salonunda gerçekleşti. İl Genel Meclis 1. Başkan Vekili Ahmet Kaşkaya başkanlığında açılış ve yoklama yapıldıktan sonra birleşimin ikinci maddesi görüşüldü. Birleşimin ikinci maddesi olarak, “İlimiz Kurşunlu ilçesi, Bereket köyü 103 ada 61 ve […]
Çankırı Gündemi - 7 Ekim 2020 09:48 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı İl Genel Meclisi 2020 yılı sekizinci toplantısının Ekim ayı ikinci birleşimi 06 Ekim Salı günü İl Genel Meclisi salonunda gerçekleşti.

İl Genel Meclis 1. Başkan Vekili Ahmet Kaşkaya başkanlığında açılış ve yoklama yapıldıktan sonra birleşimin ikinci maddesi görüşüldü.

Birleşimin ikinci maddesi olarak, “İlimiz Kurşunlu ilçesi, Bereket köyü 103 ada 61 ve 66 parsellerde, Else Enerji Anonim Şirketi ile HMD Evcil Enerji Elektromekanik Limited Şirketi adlarına kayıtlı taşınmazlar üzerine Yenilenebilir Enerji Kaynaklarına Dayalı Üretim Tesisi Alanı (Güneş Enerji Santrali) kurma amaçlı hazırlanan 1/5000 ölçekli İlave Revizyon Nazım İmar Planı ve 1/1000 ölçekli İlave Revizyon Uygulama İmar Planı ve bu konuda hazırlanan teknik rapora ait incelemesini tamamlayan İmar ve Bayındırlık Komisyonu raporunun görüşülmesi.

Oylama ile gündemin ikinci maddesi kabul edildi. Dilek ve temenniler bölümü görüşülerek gündemde başka madde olmadığından birleşim sona erdi.

Bu haber 1061 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 09:48 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by