Sumitomo Rubber Ako
11° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

Kurşunlu’da köy ve mahalle muhtarları bir araya geldi

Kurşunlu Kaymakamlığı muhtarların sorun, istek, şikayet ve önerilerini doğrudan dile getirebilmelerine imkan vermek, sorunları tespit edip birlikte çözüm üretmek amacıyla muhtarlar toplantısı  gerçekleştirildi. 2021 yılı Haziran  Ayı Muhtarlar toplantısı Kaymakam İlyas Öztürk başkanlığında,  İl Genel Meclis Üyeleri ile köy ve mahalle muhtarlarının katılımıyla Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi’nde  yapıldı. Toplantının açılışında kısa bir konuşma yapan İlçe Kaymakamı İlyas Öztürk, […]
Çankırı'da Yeni Gün - Fatih KARTAL - Çankırı Gündemi - 10 Haziran 2021 15:36 A A

Kurşunlu Kaymakamlığı muhtarların sorun, istek, şikayet ve önerilerini doğrudan dile getirebilmelerine imkan vermek, sorunları tespit edip birlikte çözüm üretmek amacıyla muhtarlar toplantısı  gerçekleştirildi.

2021 yılı Haziran  Ayı Muhtarlar toplantısı Kaymakam İlyas Öztürk başkanlığında,  İl Genel Meclis Üyeleri ile köy ve mahalle muhtarlarının katılımıyla Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi’nde  yapıldı.

Toplantının açılışında kısa bir konuşma yapan İlçe Kaymakamı İlyas Öztürk, köy ve mahalle muhtarlarının taleplerini dinledi. Talep edilen hususların imkanlar ölçüsünde yerine getirilmesi için gerekli çalışmaların yapılacağını ifade ederek toplantıya katılan muhtarlar ve diğer katılımcılara, katılımlarından dolayı teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Bu haber 86 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 15:36 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by