Sumitomo Rubber Ako
-1° Açık
  • EURO
  • DOLAR

“Makam aracımız ilçe sakinleri için tahsis edildi”

Belediye Başkanı Özcan, makamında yaptığı açıklamada, makam aracını ilçe sakinlerinin şehir içi ve dışındaki işleri için şoförüyle birlikte hizmete sunduklarını açıkladı. Özcan, açıklamasında, “Bu makamlar emanettir, Beyt’ül Mal’dır. Kıymetli hemşehrilerim, makam aracımızı sizlerin hizmetine sunduk. Şabanözü’müzde aracı olmayan, imkanı olmayan vatandaşlarımızın şehir dışında acil işlerinde, hastane ve benzeri yerler için makam aracımız ilçe sakinleri için […]
Bölgesel - 25 Ocak 2021 10:05 A A

Belediye Başkanı Özcan, makamında yaptığı açıklamada, makam aracını ilçe sakinlerinin şehir içi ve dışındaki işleri için şoförüyle birlikte hizmete sunduklarını açıkladı. Özcan, açıklamasında, “Bu makamlar emanettir, Beyt’ül Mal’dır. Kıymetli hemşehrilerim, makam aracımızı sizlerin hizmetine sunduk. Şabanözü’müzde aracı olmayan, imkanı olmayan vatandaşlarımızın şehir dışında acil işlerinde, hastane ve benzeri yerler için makam aracımız ilçe sakinleri için tahsis edilmiştir. Sizlerin teveccühü, desteği ve gayreti ile gönül diliyle konuşup gönülden işler yapmaya devam edeceğiz.” ifadelerine yer verdi.

Bugüne kadar birçok vatandaşın araç hizmetinden yararlandığını belirten Özcan, “Genelde hastane işi, acil işler ve cenaze işleri için talep oluyor. Vatandaşlarımız da bunu suiistimal etmiyor. Allah razı olsun hepsinden. Ağırlık olarak şehir dışı için kullanılıyor.” dedi.

Geçtiğimiz yıl Geleneksel Şabanözü Güreşlerinin 43’üncüsünü yaptıklarını dile getiren Özcan, bu yıl pandemiden dolayı yapılamadığını ancak önümüzdeki yıl 44’üncü güreşleri yapacaklarını ifade etti.

Şabanözü’nde yaklaşık 10 bin fidan diktiklerini belirten Başkan Özcan, Şabanözü Belediyesi’ne kazandırılan araçlardan da bahsetti.

Belediye olarak; yol, su ve kanalizasyon hizmetlerinin belediyenin asli görevi olduğunu ifade eden Şabanözü Belediye Başkanı Faik Özcan, personeline değer verdiğini belirtti.

Bu haber 1061 kez okundu.
Bölgesel - 10:05 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by