Sumitomo Rubber Ako
18° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

MASKE, MESAFE, HİJYEN

Çankırı Valisi Abdullah Ayaz, Türkiye genelinde devam eden Covid-19 denetimlerine katıldı Çankırı’da Yeni Gün Çankırı Valisi Abdullah Ayaz, İçişleri Bakanlığı’nın genelgesi ile Türkiye genelinde devam eden Covid-19 tedbirleri kapsamında yapılan denetimlere katıldı. 81 ilde eş zamanlı olarak yapılan denetimlerde Çankırı’dan Merkez ilçede Vali Abdullah Ayaz’ın başkanlığında 18 grup denetim ekibince 538 işyeri denetimi gerçekleştirilerek, vatandaşlara […]
Çankırı Gündemi - 14 Eylül 2020 10:09 A A

Çankırı Valisi Abdullah Ayaz, Türkiye genelinde devam eden Covid-19 denetimlerine katıldı

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı Valisi Abdullah Ayaz, İçişleri Bakanlığı’nın genelgesi ile Türkiye genelinde devam eden Covid-19 tedbirleri kapsamında yapılan denetimlere katıldı.

81 ilde eş zamanlı olarak yapılan denetimlerde Çankırı’dan Merkez ilçede Vali Abdullah Ayaz’ın başkanlığında 18 grup denetim ekibince 538 işyeri denetimi gerçekleştirilerek, vatandaşlara sosyal mesafe ile hijyen kurallarına uymaları ve maske takmaları konusunda gerekli uyarılar yapıldı. İlçelerde de Kaymakamların başkanlığında oluşturulan denetim ekipleri tarafından denetimler gerçekleştirilerek, vatandaşlara gerekli uyarılarda bulunuldu.

Denetimlere katılan Vali Abdullah Ayaz, Cumhuriyet Mahallesinde bulunan esnaf ve iş yerlerini ziyaret ederek, virüse karşı mücadele konusunda vatandaşlara alınan tedbirler ve vatandaş olarak üzerimize düşen görevler hakkında bilgi verdi. Ayrıca maske, mesafe ve hijyen kurallarına uyan vatandaşlara ve esnaflara da teşekkürlerini iletti.

Akşam saatlerinde de nüfusun yoğun olduğu umuma açık alanlarda denetimler gerçekleştiren Vali Abdullah Ayaz, işletme sahipleri ve vatandaşların maske mesafe ve hijyen kurallarına uyup uymadığını denetledi. Toplum sağlığını korumak için bu tip denetimlerin devam edeceğini belirten Vali Abdullah Ayaz, vatandaşlara gereken tedbirlere uydukları için teşekkür ederek, tüm halkımızın virüs ile mücadele konusunda kurallara uymaları gerektiğini dile getirdi.

Bu haber 499 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 10:09 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by