Sumitomo Rubber Ako
Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

Memur-Sen ile Karatekin Hastanesi arasında özel indirim anlaşması sağlandı

Memur-Sen Konfederasyonu Çankırı Şubesi’ne bağlı 11 iş kolundaki  sendika  üyeleri ile eş ve çocuklarının faydalanmaları için geniş kapsamlı özel indirim anlaşması sağladı. Anlaşmayı Memur-Sen adına Eğitim Bir Sen Şube Başkanı ve Memur Sen İl Temsilcisi Ahmet Dönmez ile Karatekin Hastanesi adına Önder İzmirlioğlu imzaladı. Yapılan bu özel indirim anlaşması 31.12.2022 tarihine kadar geçerli olacak. Bu […]
Çankırı'da Yeni Gün - Furkan Koçumoğlu - Bölgesel - 11 Ocak 2022 18:35 A A

Memur-Sen Konfederasyonu Çankırı Şubesi’ne bağlı 11 iş kolundaki  sendika  üyeleri ile eş ve çocuklarının faydalanmaları için geniş kapsamlı özel indirim anlaşması sağladı.

Anlaşmayı Memur-Sen adına Eğitim Bir Sen Şube Başkanı ve Memur Sen İl Temsilcisi Ahmet Dönmez ile Karatekin Hastanesi adına Önder İzmirlioğlu imzaladı. Yapılan bu özel indirim anlaşması 31.12.2022 tarihine kadar geçerli olacak. Bu özel indirim anlaşması ile Ayaktan verilen tüm muayene, teşhis, tetkik, tedavilerde poliklinik ve acil servis hizmetleri kapsamında %10 özel indirim anlaşması uygulanacağı ifade edildi. Memur-Sen İl Temsilcisi Ahmet Dönmez, Çankırı’nın en büyük Sivil Toplum Kuruluşu olduklarını değinerek sendika üyelerinin menfaatleri adına sağlık önceliğiyle özel bir indirim anlaşması sağlamış olduğunu ve bu kazanımında tüm üyelerimize hayırlı olması temennileri ve Özel Karatekin Hastanesi Yönetim Kurulu’na da teşekkürlerini iletti.

Bu haber 358 kez okundu.
Bölgesel - 18:35 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by