Sumitomo Rubber Ako
10° Açık
  • EURO
  • DOLAR

Mesaiye İstiklal Marşı okuyarak başladılar

Çankırı’da Yeni Gün Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, 12 Mart İstiklal Marşı’nın kabulünün 99. yıl dönümünde tüm personeli ile birlikte İstiklal Marşı okuyarak mesaiye başladı. Belediye hizmet binası önünde toplanan çalışanlarına kısa bir konuşma yapan Başkan Esen, 99 yıl önce yazılan ve “Korkma!” diyerek başlayan ulusal marşımızın vatan, hürriyet, bayrak, istiklal, ezan gibi kutsal […]
Çankırı Gündemi - 13 Mart 2020 10:20 A A

Çankırı’da Yeni Gün

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, 12 Mart İstiklal Marşı’nın kabulünün 99. yıl dönümünde tüm personeli ile birlikte İstiklal Marşı okuyarak mesaiye başladı. Belediye hizmet binası önünde toplanan çalışanlarına kısa bir konuşma yapan Başkan Esen, 99 yıl önce yazılan ve “Korkma!” diyerek başlayan ulusal marşımızın vatan, hürriyet, bayrak, istiklal, ezan gibi kutsal değerlerimizi derin mısralarla işlediğini söyledi. Esen “Bugün de görmekteyiz ki,  zor ve çetin dönemlerimizde bu değerler, milletimizi bir arada tutmaya devam ediyor ve edecektir.” dedi.

Çankırı Belediyesi’nin büyük bir aile olduğunu belirten Esen, ” ‘Vatanını en çok seven, görevini en iyi yapandır.’ Olmamız gereken saatte görevimizin başında olarak ve özveri ile çalışarak devletimize ve milletimize var gücümüzle katkı sağlamaya devam edeceğiz. Sizler de bu ailenin bir ferdi olarak, bu konuda hassasiyet göstereceğinize şüphem yoktur. Tüm çalışanlarımıza bereketli ve hayırlı mesailer diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Konuşmanın ardından Belediye personeli mesaisine İstiklal Marşı okuyarak başladı.

Bu haber 727 kez okundu.
Çankırı Gündemi - 10:20 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
1
Çankırı'da Yeni Gün Gazetesi
Bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by